[REQ] Temperatūras regulēšana ar Pt100

M

mrcube_ns

Guest
Hi all, Man ir sildītāju 300W un Pt100, un man ir veikti temperatūras regulēšanu. Šī regula nav ļoti precīzi - mērķa temp. vajadzētu būt ap 50 grādi. un temperatūras oscilations dažu degries ap iestatītās vērtības ir OK, lai šo pieteikumu. Jebkuras idejas, saites vai komentārus ir apsveicami. Paldies jau iepriekš. Mr.Cube PS. Mana pamatideja ir: 1. Convert pretestību Pt100 sprieguma (0 - 100C => 0 -. 10V ar op amp.) 2. Made Reference spriegumu ar potenciometra => 0-10V 3. Šie divi signālu kā ievade garāžu op. pastiprinātāju ar histerēzes. 4. On op. amp, ar histerēzes, izejas pieslēgt TRIAC vārtiem pa MOC3040 vai līdzīgas opto-uzmava, un triac ieslēdzas un izslēgt sildītāju.
 
Krzem w cyfrowych układach elektronicznych gości już dość długo, a naukowcy ciągle pracują nad jego następcą. Wszystko z uwagi na fakt, że wraz ze zmniejszaniem procesu technologicznego zbliża się koniec jego możliwości rozwoju. Duże nadzieje pokładano w grafenie, może się jednak okazać, że elektronikę zdominuje nieco inny materiał o zbliżonych moż...

Read more...
 
Vai meklēšanu PID kontroli. Tas ir klasisks atgriezeniskās saites kontroles algoritms. Ir daudz pieejams pirmkods īstenošanas PID daudziem kompilatori un montētāji. Lefty
 
leftyretro Es piekrītu jums, bet es domāju, ka ON / OFF regulējums ir labs enought, šajā gadījumā. Man tikai vajag kaut ko vienkāršu, ar Pt100 kā sensoru. Precizitāte + -3 vai 4 grādiem, ir OK. Mr.Cube
 
Jūsu gadījumā, es izmantoju salīdzinājuma ar PT100 par pozitīvo ieguldījumu, un dažu omu un divas pielāgotas rezistori pot par negatīviem ieguldījumu; pozitīvas atsauksmes tiks veikti histerēzes, par produkciju, izmantojiet relejs vai optotriac. Saudzējiet sevi apkures PT100, pašreizējais tik zemas, cik izmērāmi.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top