plz help me šajā projektā (digital clock)

M

mercedes_q8

Guest
hi ....

Man, lūdzu, ar šo projektu problēmas ....

prpject ir:To design & implementation of an 8051-microcontroller based real_time digital clock
Šajā projektā mēs, izstrādājot un īstenojot 8.051-Microcontroller balstīta ciparu pulkstenis.Elektroniskais pulkstenis ir šādas īpašības:

1 - Tas rāda laiku, LCD stundās: minūtes: sekundes formātā, izmantojot 24-stundu peldēšana

2 - pulkstenis ir trīs Spiedpogas pielāgot stundas, minūtes & reset otrais

3 - Mēs varam pievienot trauksmes funkciju, pārtraukt skatīties funkciju vai jebkuru citu līdzekli, piemēram, iespēja attēlot laiku vai nu 24-stundu vai 12 stundu pierakstu.Mums ir:
) Projektēšana aparatūras interfeisu mūsu sistēmu, izmantojot Proteus simulācijas rīku.
B) attīsta un simulēt taimeris pārtraukt pakalpojumu ikdienas un citu programmatūru kārtība mūsu sistēmā
C) Integrēt & simulēt visu moduļus un testa pulksteni rīksPLZ ...help me ...

i wrote šādu kodu ...(Pielikumā fails)

 
Informacji o nadchodzącym flagowcu od Samsunga ciąg dalszy. W bazie programu AnTuTu, który służy do testowania mobilnego sprzętu, znalazł się wpis dotyczący smartfona Samsung Galaxy S6 (SM-G925F). Dzięki temu można powiedzieć, że specyfikacja, którą zaraz zaprezentujemy może mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości....

Read more...
 
Kādu LCD veida jūs izmantojat?tas ir standarta 16x2 LCD?Vai jūs izmantojāt RTC vai vienkārši jūsu uc pulksteni?Kādu mikrokontrolleru veida jūs izmantošanu un XTAL jūs izmantojat?Lūdzu, precīzāk, varbūt es varu jums palīdzēt.

Ar laba vēlējumiem

 
Rooftop wrote:

Kādu LCD veida jūs izmantojat?
tas ir standarta 16x2 LCD?
Vai jūs izmantojāt RTC vai vienkārši jūsu uc pulksteni?
Kādu mikrokontrolleru veida jūs izmantošanu un XTAL jūs izmantojat?
Lūdzu, precīzāk, varbūt es varu jums palīdzēt.Ar laba vēlējumiem
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top