LM317T solis nosaka sprieguma regulators

M

mhamzah3

Guest
Es esmu veidojot Step Down Voltage Regulator no 70V uz 20V izmanto 2 LM317T mikroshēmā.Par shematisks dizains ir piestiprināta ar šo amatu.

Problēma Esmu iegūt ir tad, kad es slodzi iecirkņa ar 0,3-0,5 ampēri, spriegums ir nestabils, ja izejas pilieni no 19.85V līdz 10V.

No datu, maksimālās strāvas, ko var izdarīt no LM317T ir 1.5.a bet es esmu spējusi izdarīt, ka daudz strāvu.Maksimālās strāvas izdarīt ir mazāks par 200 mA, lai sasniegtu stabilu izejas sprieguma.

Please help.

Pateicība
Atvainojiet, bet jums ir nepieciešams pieteikumvārds, lai skatītu šo arestu

 
To jedno z najdonośniej słyszanych wezwań szefów sprzedaży i marketingu: "Musimy być blisko klientów". Pragnienie to odwołuje się do strategii, a raczej potrzeby jej modyfikacji, na co niestety nie ma jednego uniwersalnego sposobu ani wzorca.

Read more...
 
Lūdzu, pārbaudiet:

Tas, vai Vin - Vout <40 V par katru regulators chip?

Ar 70V piegādē var sniegt 1A pašreizējo?

 
VIN-Vout no pirmajiem chip ir 70-42 = 28V un otro chip ir 44-20 = 24V.

Ar 70V piegādē var sniegt max 7A.

Es desmit gadus kastē, lai nodrošinātu slodzes ķēdei.

 
mhamzah3 wrote:

VIN-Vout no pirmajiem chip ir 70-42 = 28V un otro chip ir 44-20 = 24V.Ar 70V piegādē var sniegt max 7A.Es desmit gadus kastē, lai nodrošinātu slodzes ķēdei.
 
I guess datu apkopojumā nav precizējusi izejas spriegums vai Es nokavēju tas.

Paldies, ka palīdzējāt man out.Šī ir mana pirmā reize ievietošanas forums.Vai mēģināt ka out.

 
Hei man vajadzēs dažas palīdzēt, es jau pastiprināts nosaka spriegumu līdz 37V, bet tagad mana problēma ir tā, es nevaru, strāvu līdz 0,3 A par Voltage Regulator dizains, ka es.Maksimālās strāvas, ko var izdarīt šajā ķēdē 0.14A.Ja es izdarīt vairāk nekā 0,14 A, kas ir līdz 0.27A, izejas spriegums kļūs nestabils.kas pilieni ievērojami mazāks par 10V.

Vai ir kāds dizaina izmaiņas, kuras var veikt, lai novērstu šo problēmu?

 
Lietot ārējo caurlaide tranzistors esat pārkaršanas ar 317.

 
Kā jau tika minēts, jums ir pārkaršanas to daļu.Ja jūs izlasiet datu lapas, kas ir ļoti ātri jaudas izkliedes aprēķina no datu lapa saka
PD = ((VIN-VOUT) * IL) (VIN * IG).Ja jūs ignorēt VIN * IG un tikai lietot pirmo daļu, vienādojumu un ļauj teikt 1A uz vienkāršību PD = (70-37) * 1A = 33W, pirmajā posmā.Ir absolūti nav tā, ka iepakojums ir apstrādes 33W bez jebkādas lielu siltuma nogrimšanas.Jūs esat hitting thermal shutdown, pirmajā posmā.Tas ir iemesls, kāpēc jūs redzēt sprieguma kritums, kā jūs palielināt pašreizējo.Jūs, iespējams, ir hitting to otrā posma, kā arī.Izlasi sadaļu par siltuma izlietne prasībām.

 
Es domāju, ka šo tēmu un par tēmu http://www.edaboard.com/viewtopic.php?p=1073483 # 1073483, ir tās pašas, vai arī pašu problēmu.

 
tad, ja strāva ir motorboating Jūs noteikti pārkaršanu, siltuma izlietne.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top