Lūdzu, palīdziet man: kā izstrādāt zemo (NA) atsauce

L

lqy

Guest
Es gribu izveidot zemo (līmenis NA) atsauce, varētu kāds sniegt man laba ideja?
un jums ir apsveicami, ja jums ir laba ideja par uzsākšanai ķēde nulle strāvu.

 
Rozwiązanie Veeam Availability Suite, które będie dostępne w lecie 2014, to pakiet gwarantujący dostępność wszystkich aplikacji i danych w dowolnym czasie i miejscu. W ten sposób Veeam wprowadza nową kategorię rozwiązań, która pozwala na osiągnięcie tego, czego nie potrafią tradycyjne rozwiązania do ochrony danych i zarządzania kopiami zapasowymi - zapewnia ciągłość funkcjonowania firmy (Always-on Business).

Read more...
 
ir dažas IEEE papīra par to.
aiziet uz Lib un atrast tos

 
Jā, es meklētas dažas IEEE papīra, bet nav par starta ķēde nulles strāva augstsprieguma (piemēram, VCC = 30V) varētu kāds sniegt man palīdzēt?

 
Tajā nav nepieciešams starta ķēdē.
Starp citu, 30V varbūt ar augstu šāda veida ķēdē.

 
Kā zemsprieguma dizainers:
1) Ir iespējams izstrādāt NA shēma ar 30V piegādi, bet tas būtu ļoti liels ķēdes un tā ir saistīta ar tonnu pastiprināšanu un cascoding (IMO, anyways).Šķiet, ka diezgan dumjš izdarīt, ka maz jaudu ar tik lielu barošanas spriegums.Ja jūs lietojat šādas piegādes, jauda nešķiet, piemēram, būtu uztraukties ...

2) izmantot standarta fets ar vāju inversija reģionā.Viņi rīkojas kā BJTs projektēšanā mērķiem, un jūs varat saņemt NA no tiem.Esmu pabeigts daudz dizainparaugiem šajā reģionā.Ļoti labas DOKUMENTĀCIJA, kas tur, kā arī šajā reģionā.Pievienots pēc 2 minūtēm:piezīme pēc atkārtoti lasīt šādi:

Pēc cenšoties izprast post labāk, šķiet, ka jūs meklējat uz starta ķēde, kas patērē tikai na to nav atkritumi statiskā varas pēc starta, ir tas, ka tā?Ja tā, līmējumu par visiem kopējās starta ķēde varētu palīdzēt, bet ar 30V piedāvājumu, jums būs ĻOTI iedomātā nokļūt NA ārpus SJO.

Vai tas, ko tu lūdz?Lai mazjaudas starta circuit uz augsta sprieguma ķēdes?

 
Man ir vajadzīga pašreizējo ref.ar mazu jaudu (nano līmenis), tādēļ starta circuit nevar patērēt pārāk lielu strāvu.

Es varu izmantot rezistors, lai radītu šo pašreizējās, bet zonā, pretestība ir ļoti liela (jo vcc = 30V)

 
Bieži citēts starta ķēdes ir savas saknes, kas bipolāros īstenošanu, kas slavens PTAT ķēdē.Parasti pašreizējā cilpa iegūt par zemu pašreizējo līmeni, ir vienādi ar ierīces izmēru attiecība satur pašreizējo līmeni, nosakot rezistors., Kas padara shure, ka cilpa palielinās strāva līdz, ja sprieguma kritums visā PTAT rezistors vienāds

VT * ln (ierīce izmēra attiecība)

A bipolāros ierīcei ir konstants pašreizējo iegūt bāzes savācējam vairāk nekā 6-8 desmitgadēs.Bet zemu straumes beta pilienu mazāks par 1.Tā kā PTAT cilpa ir arī avots bāzes pašreizējo uz PTAT cilpa iegūt pilieni zem 1 ir ļoti zemo līmeni.Par starta circuit tika izstrādāti, lai pašreizējā līmenī, PTAT cilpa pārsniedz šo kritisko līmeni.Arī starta laiks ir daudz ātrāk, ja pašreizējā līmenī ir pie mērķa.Profesionālā starta ķēžu konstrukcijas vieta pašreizējā pie mērķa, un ir izslēgts, ja bandgap spriegums ir sasniegts.Līdz ar to starta ir divi aspekti; pārvarēt bipolāros beta kritums un starta laiku.

Gadījumā, kad MOS PTAT ierīce darbojas subthreshold un nav beta jautājums, tāpat kā bipolāros.Tikai slieksnis sprieguma nesakritību ietekmi precizitāte, PTAT strāvu.Pēc zemo līmeni starta varētu tikt pārsniegts, jo noplūdes pašreizējās nepilnības.Parasti noplūdes palielinās līdz ar ierīces izmēru.Tātad jūs varat uzņemties ir starta no noplūdes līmenī.Bet, ja ir nesakritība noplūdes lielāks nekā cilpa gūt PTAT nesākas.Praktiski MOS PTAT ir sācis starta strāvām, ko rada sakabes vāciņu maksas pašreizējo uz cilpu.Šis triks ir tas, ka tikai pozitīvi pieaug VDD injicēt strāvu.Tas palīdz arī palielināt starta laiku.

1pf * 1V/ms = 1NA

 
Hi rfsystem:
Vai u izdarīt iecirkņa shēmu ur pastu?Es arī gribu study.Thks in advance!

 
izbraukšana pelēks un Meyer
4. izdevums - nodaļā par nemaldinātu un spoguļiem.

vislabāk atsauci.

 
Tā kā kopējais strāvas "starta ķēdes" "pašreizējā ģenerators atsauce" <1uA mazjaudas pieteikumu, tā normālā circuit nevar atbilst prasībām.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top