Ko tu darītu?

S

sonic_sonic

Guest
PLS DO NOT DELETE.
Es tikai gribu saņemt dažus no tiem, kam ir pieredze padomus.I am PhD turētājs (Signal Processing).Tomēr, es dabūju darbu, kas strādā RF attīstību (darbs minētajā uzņēmumā apmēram 1 mēnesis).Godīgi, es neesmu īsti laimīgs strādāt uzņēmuma iemesls vidi.Man daži žurnālu publikācijām, signālu apstrādes un es tiešām labprāt signālu apstrādes pētījumi vai signālu apstrādi, kas īsteno uz FPGA un ASIC.Es nezinu, vai man vajadzētu palikt šajā uzņēmumā vai vienkārši atkāpties no amata?Man nav ieguvuši jaunu darbu vēl un tas patiesībā nav viegli atrast jaunu darbu savā valstī radīt man nav daudz rūpniecības pieredzi.Ja es ne atkāpjas, tad man nav ieguvuši pietiekami daudz laika, interviju vai sagatavoties intervijai.Kāds padoms?

 
Var būt taisnīga summa signāla apstrādes RF attīstībā, varbūt jums vajadzētu palikt tur un redzēt, kas jums uzzināt.

Es tiešām iesaku uzturas tur vismaz gadu.Jūs uzzināsiet daudz strādā gadu vai tā ir, un tad jūs varētu atrast darbu vairāk jūsu patikas.

Dave
www.keystoneradio.com

 
Mans padoms visiem, lai kādā stadijā viņu karjeru (jauns studentam vecs inženieris), ir jāizmanto iespējas, apgūt jaunas lietas.Par darbu jums būs jāmaksā apgūt jaunas lietas.Ko vēl varētu kāds grib?

 
Paldies visiem jums padomus.Bet, es esmu vienkārši izšķērdēt manu laiku?Cause Es esmu mācīšanās RF, un es vēlos strādāt Sig.Proc.?Un vēl galvenais iemesls ir tas, man nav īsti kā darba vidi.

 
Ir daudz signālu apstrādes RF

http://wwwmns.ifn.et.tu-dresden.de/publications/2004/Fettweis_G_WWRF_04.pdf

būtu interesanti papīra lasīt.Jūs varētu vēlēties, lai paplašinātu savu redzesloku.

Tiktāl, ciktāl nav patika Jūsu darba vide, kas tieši ir problēma?Ja Jums ir problēmas ar kolēģiem, tad jūs nekad atrast darba vietu bez tām.

Dave

 
sonic_sonic wrote:

Paldies visiem jums padomus.
Bet, es esmu vienkārši izšķērdēt manu laiku?
Cause Es esmu mācīšanās RF, un es vēlos strādāt Sig.
Proc.?
Un vēl galvenais iemesls ir tas, man nav īsti kā darba vidi.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top