Kā zināt, kuras VB.NET komponenti Man vajag exe failu, lai palaistu to uz cita datora?

M

metal

Guest
Sveiki Kad es veikt exe ar VB.NET, un es vēlos, lai tā darbotos uz cita datora, kuram nav. NET Framework instalēta, kā es varu pateikt, kura sastāvdaļas man vajag no. NET Framework, un iekļauj tos Exe, vai ietver nepieciešamos failus ar exe ... Paldies ...
 
Hi Nr struktūra var palīdzēt, thats tiešām dīvaini darbos? Whats up guys, pārvietot savu izsmēķi mazliet lūdzu!
 
Mēģiniet veikt uzstādītājs, kas instalē pilnu. NET sistēmu ar savu programmatūru?
 
Sveiki Bet kas padara programmatūru izmērs patiešām milzīgs, tur nav kāds veids, lai noskaidrotu detaļas un iekļaut tos ar programmatūru es!
 
Tā, piemēram, jums ir jautā programmatūru, lai strādātu par mašīnu bez CPU ..... DotNet sistēma ir obligāta, tā ir Runtime Environment - JVM veidu, virtuālo mašīnu, bez tā jūs nevarat gaidīt savu programmu strādāt.
 
Sveiki Es neprasu, lai palaistu. NET lietojumprogrammu neizmantojot. NET sistēmu, ko es esmu lūdzot ir, kā zināt, kuras sastāvdaļas. NET ietvaros pieprasīšanai nepieciešamo, kas ir izstrādāts, izmantojot. NET sistēmu, henece I nav nepieciešams instalēt visu. NET ietvaros ... Šeit ir piemērs, kad jūs instalēt Norton sistēma darbojas uz datora, tas prasa NET sistēmu,. Bet puiši, kas to iekļauj tikai nepieciešamos komponentus, nav nepieciešams instalēt visu. NET ietvaros, arī tad, ja csmicrosystems pabeigt savu jauno codedesigner, tie ietver nepieciešami NET rāmis darbs sastāvdaļas tikai, viņi nav teikt, mēs arī visu.. NET ietvaros. Es nezinu, bet tas ir veids, kā tas būtu ...
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top