Kā pārvērst ķēde figure1 to, ka figure2?

X

xmli1976

Guest
Kā pārvērst ķēde figure1 to, ka figure2?
Kuras teorijas tiek izmantotas, lai pārveidotu to?
Atvainojiet, bet jums ir nepieciešams autorizēties, lai skatītu šo pielikumu

 
Ze żródeł zbliżonych do Apple pojawiły się informacje na temat następcy iPhone. Nowy smartfon będzie posiadał ekran obsługujący technologię Force Touch, która w produktach Apple zadebiutowała razem z inteligentnym zegarkiem Watch i 12-calowym MacBookiem. Zwiększy to grubość nowego iphone o 0,2 mm a pozostałe wymiary o 0,15 mm, jednak jest mało praw...

Read more...
 
Es domāju, ka teorija lietotie izteicieni ir tas, ka paralēli identisks sprieguma avotu ražot pašas izejas spriegums katru avotu produkciju.

 
Kur es varu atrast teorija?
Es varu atrast to kopējā ķēdē analīze grāmatu?

 
Es nedomāju, ka ir kāda iedomātā konversiju.Ķēde ir vienkārši pārzīmēta.1 attēls, augšpusē R1 un C1 ir savienoti kopā vienā mezglā.Lai saglabātu pašu potenciālu šajā mezglā, kad šis mezgls ir sadalīts, identisks sprieguma avotu, Vi lieto pie attiecīgās terminālā R1 un C1.

 
Jūs varat mēģināt laist īsi par diviem termināļos avotiem.Jūs redzēsiet, ka abas ķēdes eqivalent.

izmēģināt pārbaudītu gan katras sastāvdaļas terminālus, atrast uz kuru sastāvdaļas tie ir pieslēgti.

 
Paldies, I'v aprēķināt VAR ar Vo, abas ķēdes ir Vo ir tas pats.Quote:Es domāju, ka teorija lietotie izteicieni ir tas, ka paralēli identisks sprieguma avotu ražot pašas izejas spriegums katru avotu produkciju.

 
Quote:

Veicot tīkla samazināšana Thévenin vai Norton modeli, ņemiet vērā, ka:

- Mezglus ar nulles sprieguma starpība var būt īssavienojums neietekmējot tīkla pašreizējo sadali,

- Zari, kas nulle pašreizējais var būt atvērta circuited neietekmējot tīkla sprieguma sadales.
 
Es see.But var pievienot sprieguma avotu, kam ražot plašāka strāvas?

 
Mācību grāmatās uz elektriskās ķēdes sprieguma avotu vienmēr tiek uzskatīti par
ideāls - ti, to iekšējā pretestība ir 0 Omi, un tāpēc avots infinite
strāva, ja īssavienojums.
Līdzīgi ideāls pašreizējais avoti ir bezgalīgs iekšējo pretestību.
http://hyperphysics.phy-astr.gsu.edu/hbase/electric/visource.html
life - if you add a voltage source - you increase the current capacity
- the

Reālajā
dzīvē - ja Jums pievienot sprieguma avotu, - jūs palielināt pašreizējās jaudas
--
slodzes strāvas netiek ietekmēta.

 
Sprieguma avots tikai paredz, spriegumam.Cik esošo saražoto atkarīgs no slodzes.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top