kā līdzfinansējumu simulēt radīto ABL in simulink

P

premcupid

Guest
i ir pievienots mans simulink modelis šeit ... (pārdēvēta par faila paplašinājumu no. doc to. pdf)
augšējā daļa ir pārbaudes funkcionalitāti, izmantojot peldošā komata filtrus.pēc tā sasniegšanai zemāk I have created''ekvivalents fiksētas subsytem''
tāpēc man ir radīt HDL kodu,''līdzvērtīgi fiksēto punktu subsytem''un sadarbības simulēt to.
bet ABL coder nav izceltas (bez funkcionālās).

Es atbraucu zināt, ka, lai radītu ABL par modeli.
tas shud skaidrs visu jomu vai viļņu ģeneratori, kā arī būtu tikai nepieciešams bloki un i / p un o / p ostām.

tāpēc tagad es nokopēt visus elementus''equvalent fiksētas subsytem''vērā jaunu failu "CopiedSubSystem"

saglabāti, un atver to, opend osta "IN1" īpašībām, signālu atribūti i deva izlases laiku kā 1 / 6000 (citādi u saņems kļūda), atjaunina diagrammu, un tagad ABL coder redzams .. un man rodas vhdl un verilog kodu ...

kad es mēģināju sintezēt radīto kodu XILINX ISE tas nav saprotams "līniju 27: Signal <In1> veida nekustamo netiek atbalstīta."

tas ir beacause mēs mantojumu īpašības (-1), no iepriekšējiem posmiem, piemēram, quantizer.un quantizer o / p signālu formāts ir reāla (double).

Tagad es atkārtoti "CopiedSubSystem''un IN1 īpašībām, signālu atribūti i definētas datu tipam (1,16,0) fixdt. un atjaunināti diagrammā, un rada vhdl vai verilog. Tagad kods ir synthesizable bez kļūdām (bet daži brīdinājumi ), i varēja arī redzēt RTL, techonology shēmas.tagad plz guide me to co-simulēt radīto ABL kods ..
Kādas ir iespējas?
var XILINX mikroshēmu darbības joma būtu izmantot?ja nav tas, kas shud izmantot?
daži, kā man vajag vilnis no Matlab simulink iekļūt verilog kods un o / p redzams atkal Matlab jomu.
mans termiņš jau ir lielāks (1month vēlu).tā mazliet steidzami.PLZ

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top