hyperlynx EMC

B

buenos

Guest
čau.

i var sumulate EMC radiācijas individuālo tīkliem hyperlynx pret FCC standartu.

bet, kā es varu simulēt visu tīkli kopā?

Es domāju, ka ja viena tīkla iet FCC robežas tests, tad tā nav Shure ka visi 100 autobusu signāli iet arī kopā pašu limitu.Es domāju starojumu uzkrāšanai, es domāju.vai ne?

Cik man zināms FCC pārbaudi lemj, ja mēs varam ražot zāles vai nav: mēs iegūt athorization ražot un pārdot preces europe, vai nē.

 
Ludzkość wchodzi w erę tzw. elektroniki ubieralnej, czyli urządzeń, które będzie można bez dyskomfortu nosić na sobie. A naukowcy już pracują nad kolejnym etapem rozwoju tej technologii i chcą przejść do ery sprzętu wstrzykiwalnego, który po dostarczeniu bezpośrednio do ludzkich tkanek pełniłby np. funkcje związane z opieką zdrowotną.

Read more...
 
hi Buenos,

mēs varam saņemt FCC standartiem?

Palīdzība ir tiešām appreciated!

abhi

 
at texas instruments mājas lapā, meklēt SPRU889, un pārbauda, page 66 FCC vērtībām.bjut tās iekļautas Hyperlynx too.

 
Jūs varat izmantot Board Wizard (partijas režīms) hyperlynx.

 
Kā es varētu realizēt, tā pārbaudīs arī atsevišķu vadu, ja no vienas stieples starojums ir pārāk liels, vai nav.

vai jūs varētu man parādīt kas pārskata failu, kur ir "starojumu kopā"?un ne tikai pārskata failu, bet spektrs analizer grafisks displejs too.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top