hi there Es gribu uzzināt, kā padarīt mazjaudas dizains

N

nikhilele

Guest
1>
Pirmā lieta, mums vajadzētu izmantot CMOS vietā TTL
2>
ievada izslēdzās vai dīkstāves režīmā, izmantojot mikroprocesoru
3>
izmantot Switching regulators īpaši kad u vēlaties, lai samazinātu spriegumu, ti, buck regulators DC-DC pārveidotāju.
4>
izmantot LP sērija opams

Ko vēl es gribu, lai izstrādātu savus produktus, lai tos varētu darboties, izmantojot baterijas gadiem.

 
Prawie 2000 zgłoszeń dotyczących zamieszczania i rozpowszechniania nielegalnych treści w Internecie trafiło w I kwartale 2014 r. do zespołu Dyżurnet.pl, który jest jedynym w Polsce punktem kontaktowym przyjmującym zgłoszenia o nadużyciach w sieci.

Read more...
 
Hi, ja jūs veidojiet kaut kas tāds ir jāstrādā gadiem ilgi akumulatora jums ir jāskatās deap ITTO brīvgaitas pašreizējo patēriņu un NOT darbības kārtējos izdevumus.Tā dara visu iespējamo, lai samazinātu pirmā!.

1 Izmantojiet FET's & MOSFET's vietā tranzistori (NPN / PNP) (daudz mazāki idle current)
2 Izmantojiet Microchip MPU's, ja nepieciešams, vai 74HC (NOT 74HCT) sērijas.labs MCU ir 12F629 sērija: 1nA Idle strāvu.
3: Ja mikročips MPU izmantot WDT uz modināšanas no miega, kad nepieciešams!.
4: Izvēlieties pareizo akumulatoru tehnoloģija: Alkaline ir noplūdes strāvu no 10-15 ua.30% ir aizgājuši pēc 3 gadiem Ilde.Litium ir daudz labāk / - 100nA noplūdes strāvas, 10 gadi, 20% zaudējumu!.

5: izmantojiet jums loģika, lai ieslēgtu / izslēgtu elektroenerģijas patēriņa daļas.
6: Padariet savu dizainu, lai tā varētu strādāt bez sprieguma regulatoru, nav ieslēgts vai lineāras.
7: Nelietojiet Elco ir, bet poliestera par ceremic kondensatoru.
8: Nelietot Zener diodes.
9: Centieties, lai samazinātu OPAMPS vai pāriet izslēdziet, kad nav nepieciešama.

Man ir paredzēti akumulatoru ierīcēm, kas var pēdējos 8 gadus 1 3 Volt Litium šūnas un darbojas 15 reizes dienā 20 sekundes, pārraidot IR datu !!!!!!.

Paul.

 
un yeah pievienot esošo Ponts ..
I.. u var izmantot jonu pulksteņi ..
ii .. izmantojam augstas vt Mos, lai samazinātu noplūdes
iii .. un izplatīt ciruits horintally nevis vertikāli, piemēram, izvairīties usin cascodes vietā izmantot opam augstas pretestības ka cascodes nodrošināt

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top