definīcijas elements attālums plāksteris antena masīvs

M

mikekan

Guest
hi all, Man ir maz pamata jautājums par definīciju antenas elements attālums plāksteris antena masīvs. Nez, vai attālums tiek aprēķināts no viducis plāksteris elementus vai, no malas? Paldies.
 
XXI wiek przyniósł nam wiele przydatnych urządzeń, bez których dziś nie wyobrażamy sobie życia. Jednym z najbardziej docenianych jest telefon komórkowy, który na przestrzeni wieloletnich zmian, stał się wielofunkcyjnym smartfonem. Jego funkcja jest bardzo zbliżona do tej jaką pełni komputer.

Read more...
 
Attālums tiek aprēķināts no centra, centra plāksteris elementu. Parasti starp diviem elementiem attālums ir apmēram 0,72 līdz 0.8λ. Regards, balaguru.
 
pateicoties tik daudz, bet es domāju, ka starp diviem elementiem attālums būtu apmēram 0,5 līdz 0.8λ, atkarībā no pielietojuma.
 
[Quote = mikekan] pateicoties tik daudz, bet es domāju, ka starp diviem elementiem attālums būtu apmēram 0,5 līdz 0.8λ, atkarībā no pielietojuma. [/Quote] Jā, tas ir atkarīgs uz augšu uz pieteikumu. Gadījumā, ja plāksteris antena platums plāksteris pati ~ 0.5λ.So attālums starp diviem elementiem ir aptuveni 0,72 līdz 0.8λ
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top