darbstacijas ieteikumus ritms un Matlab?

J

jl010i

Guest
Es meklēju kādu palīdzību vai ieteikumus, iegādājoties jaunu darba staciju, kurā mēs būsim darbojas galvenokārt Cadence, bet Matlab, kā arī.

Es pašlaik izmanto Sun darbstacijas darbības SunOS 5.8.Šobrīd es esmu tikai lietot 32-b instrukcijas, bet es gribētu, lai sāktu 64 bitu versiju Cadence drīz.Ritms ir diezgan stabils šo OS platformas, bet es nezinu, kā to var salīdzināt ar Linux.Kā Cadence pildītu Dell mašīnas ar Linux operētājsistēmu?Tieši tagad, es esmu atspiedies pret iepirkuma Sun Workstations un palaist Linux un nevis 5,10 SunOS vai Solaris 10.

Jebkurš izpratne vai personīgā pieredze būs ļoti noderīga šajā jautājumā.Thanks for your help in advance.

 
Rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy w internecie. Nie tylko w ramach przyjemności i spędzania wolnego czasu, ale także obowiązków związanych z pracą zawodową - coraz więcej osób nie jest w stanie wyobrazić sobie wypełniania swoich codziennych obowiązków bez dostępu do komputera, smartfona, a przede wszystkim Internetu. Jakie zagrożenia się z tym wiążą? Na co należy uważać, czego nie robić i jakie środki przedsięwziąć?

Read more...
 
Palaist Cadence par HP quad procesors mašīna ar Redhat.
Cadence iet diezgan labs kaut gan ir nelielas problēmas ar GUI (tāpat kā divreiz klikšķi)
Cadence Es uzskatu, ka nav īsti atbalsta Linux uz jebkuru versiju ar v6.Bet es palaist 51.514 un esmu laimīgs.
Beigās pārbaudīt nodot ar Cadence ja viņi turpinās atbalstīt SunOS (tas samazinājās HPUX).Izvēlēties, kas sniedz jums daudz skaitļošanas jaudas / $ $ $

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top