Antenas masīvs help!!

S

sbhalerao

Guest
Hi to all,
Es esmu daļa no pētniecības grupas, kas
ir pašlaik izstrādājot antena masīvs - Īstais catch, ir tas, ka mēs vēlamies, lai izmērs būtu tik mazs, cik vien iespējams ...Mēs nolēmām, lai norēķinātos par salocītu plāksteris antena (izmērs λ/16) - kaut arī tas nozīmē, ka mēs, iegūstot 0,3 dBm ...
Šī problēma tagad ir - gandrīz visās thory grāmatas par antenas, tā norādīja, ka elementi, kas ir antena masīvs ir atdalīti ar λ / 2 distance ..
Pirmkārt, tas ir elektriskās attālumu vai fizisko attālumu?(turpmāk plāksteris var coiled / tāpēc tie var būt dažādi)

In Thomas Milligan (Mūsdienu Antenas Design), tā, ka "Elements ja atdala ar mazākā attālumā nekā bloķēs starojums no citiem elementiem" ...
Es domāju, ka "tie nav bloks" - tā tikai gadījumā superpozīcija no jomām, no antenas elementi - no tiem izrietošo jomā ir tikai superpozīcija no jomām, ņemot vērā individuālo antenu (kas varētu būt pārstāvji Dipola ....).Tātad, ja attālums starp elementiem ir mazāks, taču elementi ir pienācīgi iekārtotai tā, ka jomās, neanulē vai kaut kas (bez šaubām būs daži zaudējumu radiācijas - bet tas var tikt optimizēts ),....
Lai mūsu pieteikumu, izmērs ir svarīgākais parametrs, un mēs esam strādā ar 2,4 GHz ...Es esmu gatavojas modelētu iepriekš, izmantojot IE3D un impērijas, bet es vēlējos uzzināt, vai tur
ir dažas maldi / glitch manā shēmas ...

Thanking jūs visi iepriekš ..
Shantanu Bhalerao

 
Hi sbhalerao

Jums ir tiesības "tās nav bloks" tikai atbilstu impedance jūsu masīvs tostarp savstarpēju sakabes un virsmas viļņi nāk no malas masīva.ja Jums izdosies darīt tā jūs iegūsiet ne zaudējumu pieauguma.

Neaizmirstiet, ja Jums samazināt attālumu starp elementiem jums mazākā
un tas novedīs pie zemāka Gain.
Guvumos uzticamas par lielumu, antenu jomā.

PL

 
Cienījamie,,Tas ir ļoti jauki papīrs uwb antena masīvs

Sveicieni,
Mohamed
Atvainojiet, bet jums ir nepieciešams pieteikumvārds, lai skatītu šo arestu

 
Hi, Shantanu:

Nedomāju, ka ir kāds bloķēšanu.Tomēr, ja divi elementi ir tuvu, sakabes vienmēr cenšas apspiest (vai samazināt) starojumu no atsevišķiem elementiem.Jums ir nepieciešams precīzi tā, lai sasniegtu labākos rezultātus.

Tāpat, ja divi elementi ir tuvu, tas nav tīrs superpozīcija.Ir daži mijiedarbība saistībā ar korelācija individuālo jomās.Ja jūs iepazīties ar to Poynting vektors, Jūs redzēt.Pieņemot, ka antena A1 rada E1 un H1 un antena A2 rada E2 un H2 atsevišķi.Izstarotajai pilnvaras ir:

PR1 = integrālis (e1 * kopā (H1))
Pr2 = integrālis (E2 * kopā (H2))

kamēr to ievade pilnvaras Pi1 un Pi2.

Pieņemsim, jūs tos kopā un sakabes nemaina pašreizējo sadali, jums būs ieejas jauda kā:

Pi = Pi1 Pi2

Tomēr, izstarotā jauda ir:

Pr = integrālis ((E1 E2) * kopā (H1 H2))
= PR1 Pr2 Pra1 Pra2

Pra1 = integrālis (e1 * kopā (H2))
Pra2 = integrālis (E2 * kopā (H1))

Ja jums turpmāk uzņemties A1 un A2 ir identiski un tie virzās uz vienu un to pašu atrašanās vietu, jūs redzēsiet, PR1 = Pr2 = Pra1 = Pra2.Saskaņā ar citu vārdu, Pi = 2 * Pi1 kamēr Pr = 4 PR1.Kā redzams,
ievadparametrus jauda ir divkāršojies, bet izstarotā jauda ir četrkāršojās.Šādā gadījumā nav iespējams.Kas tas norāda, ka, ja izvirzīti 2 elementus tuvu viens otram, tie ietekmēs pašreizējo sadali otra.Ja jūs joprojām izmanto superpozīcija uz šādu analīzi, jums būs vairāk nekā paredzēt izstarotā jauda.Protams, ja savienotājgalviņa starp elementi ir tālu, var izmantot superpozīcija iegūt saprātīgu precīzus rezultātus.

Ar laba vēlējumiem.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top