Analog Atpakaļgaitas

E

electronrancher

Guest
Man bija tikai domāšana atpakaļgaitas veco 339 salīdzinājumam (jā datu apkopojumā pilnīgi shematisks) līdz praksi ražošanas IC.Ikviens kādreiz izdarīt tiem, vai citas vienkāršas IC's?

Diskusijas ar rambus ir citās analog tēmu, kas man domāt diezgan daudz par šo - IC autortiesības ir paredzēts, lai maska, un autortiesību likumu iekļauta sadaļa, paskaidrojot, ka atpakaļgaitas savu IC ir pilnīgi juridiskās kamēr jūsu struktūra un izvietojums ir unikāls.

Visiem, kas interesējas par apgrieztās inženierijas topic?Es sāktu ar die fotogrāfijas pārāk, tādēļ ikvienam, kas var rakstīt ac programmu izkravāt fotogrāfijas GDS ir ļoti nepieciešams.I spēra vienu klases digitālo attēlu apstrādes, un rastu shiny metal 1 malas ir ļoti viegli, salīdzinot ar lasījumā alfabēts!

Ikvienam aprūpes savus palīdzēt standartizēts apgrieztās inženieris bibliotēka?Natonal Semi
vs Intersil vs TI vs Linear Tech
vs Maxim
vs Micrel
vs kāds ir dažas apvērsti shēmas sākt kategorijā?

Mēs esam maza grupa, bet ar daudz talantu - varbūt elektroda vajadzētu sākt fabless IC uzņēmumam!

 
Do sieci wyciekły zdjęcia oraz specyfikacja nadchodzącego smartfona od BlackBerry. Mowa o modelu Z20 o kodowej nazwie Rio. Smartfon ma być dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, białej i czarnej. Na jego pokładzie ma się znależć układ Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960, który jest wyposażony w 2-rdzeniowy CPU o częstotliwość 1,5 GHz i GPU Adreno 22...

Read more...
 
Kādu laiku atpakaļ es redzēju papīra, ka runāja par izkārtojumu rekonstrukcijas no attēla.I'll try to atrast atkal un rīkoties ar to jums.

Starp citu, ir aplūkot www.chipworks.com.

Kas jums saka par radot dizains māja ir interesanti :)

 
Jā, Chipworks ir viens no tiem.Vēl viens ir Semiconductor Ieskats www.semiconductor.com arī Kanādā.Tās gan do reverse engineering.Daži 5-6 gadus atpakaļ, tas tika darīts, piemēram, šajā.A chip pakete tika atklāta,
un pēc tam tie tika pieņemšanas fotogrāfijas katra kārta - metāla 5, tad viņi sloksnes un sniegt priekšstatu par metāla 4, tad sloksnes vēlreiz un sniegt priekšstatu par metāla 3 un tā tālāk līdz tās apdare ar difusion slāni.Tad tās bildes tika iespiestas uz ļoti liela photo paper - uz ievērojamu daļu no grīdas.Un pēc ka sliktais inženieriem bija rāpošana par difusion attēlu, identificēt ierīces un atjaunot savienojumiem, kā tie parādās uz bildes no augšējā slāņi.Pēc tam tie ekstrahētu shematisks.Protams, jo šie reizes tie ir izstrādājuši attēlu apstrādes programmatūru, tāpēc tagad viņiem nav uz darbu, uz grīdas, bet uz ekrāna darbstacijas.Bet es domāju, ka procedūra ekstrahējot shēmas ir tas pats.Jūs varat atrast šo darbu interesants,
it īpaši, kad jums ir organizēt un identificēt funkcijas ekstrahēto shematisks.
Es arī domāju, ka daži lielie uzņēmumi arī atbalsta nelielu grupu darot reverse engineering.

 
Tas ir liels stuff - Es nezināju, jūs varētu veikt šāda augsta profila kompānija no uzbrukt jauns Intel Prescott!Es domāju, ka tas vēl pelēkajā zonā!

Jā - es zinu, daudzas kompānijas, kas ir RE grupām, bet parasti tā ir tikai grupa, dizaineri, ka asaru daļas nosaka laiku pa laikam, kad strauji produkts ir nepieciešams, lai konkurētu.

 
Es domāju, ka rverse lielu loģika circuit nav laba metode, lai modelētājs.Bet atcelt analog circuit ir laba metode., Jo analog circuit bieži vien ir tikai mazāk nekā 100 tranzistori.

 
Tas nedrīkst būt pat 100 tranzistori.Tas var būt 10 vai pat tikai pāris, vai arī tā.Ieguves iecirkņa nav problēmu; izpratni par to, kā tā darbojas, dažreiz ir, un tas ir tas, kas ir domāts ar reverse engineering.

 
Es domāju, ka,
tas ir nepieciešams pārāk daudz pūles, lai mainītu mūsdienu IC no 0,25 um procesu un lielāks (TSMC, UMC nodrošināt 0.18um RF process).
Jums būs nepieciešama ļoti progresīvu optisko mikroskopu vai pat elektronu mikroskops un rūp daudzas citas lietas.

Tātad, pilnīgi atpakaļgaitas mūsdienu IC gandrīz neiespējami.
Bet jūs varat reverse kritiskās daļas IC.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top