a problemn no ADC simulācija ar Hspice.

G

gdhp

Guest
Sveiki visiem

Izmantot HSPICE lai modelētu veselas cauruļvads ADC.

Es gribu, lai pārbaudītu tā SNR.Tāpēc es palaistu TRAN.simulācija ar 2048 punktiem, pēc tam nodot. tr0 failu MatLab uz FFT iegūt SNR vērtību.

Ja es izmantot 0.01ns pārejošas solis TRAN simulēšanu, ar FFT rezultātiem ir vairāk 60db (My ADC ir 10-bitu)

Ja es izmantot 0.1ns pārejošas solis TRAN simulēšanu, ar FFT rezultātu par 52db.

Abas simulācijas izmantot to pašu setup, tās iespējas ir arī pašu.

Tātad var kāds sniegt man ierosinājumus par fenomenu?Kuras rezultāts ir ticamākiem?

Pateicība
GDHP

 
Z eksperymentu, który F-Secure przeprowadził wspólnie z Europolem, wynika, że konsumenci beztrosko narażają swoje dane osobiste i lekkomyślnie akceptują absurdalne warunki korzystania z sieci.

Read more...
 
Jūs esat izjūt dažas "skaitliskām troksnis" sakarā ar interpolāciju starp divām simulācijas pasākumus, ti, Jūsu 2048 punkti nav vienmēr attiecas uz vienu no punktiem, ko aprēķina, simulatorā.Tā rezultātā 0.01ns simulācija, iespējams, ir pareizs.

 
Thanks JoannesPaulus par jūsu atbildi.
Vai varat izskaidrot "skaitliskām troksnis"?
No mūsu testu rezultātus, 0.1ns solis simulāciju rezultātus
vairāk netālu no testu rezultātiem.

Ikvienam ir pieredze, lai modelētu SNR of ppadc?

pateicība

 
Atvainojiet par kavēšanos.
Tas, ka jūsu testa rezultāti ir pietuvinājušies 52dB var nozīmēt, ka Jums rodas termiskā trokšņa vai varbūt nervozēt jūsu mērījumiem.

Skaitlisks troksni ir tāpēc, precizitāte, ka jūsu simulators izmanto, lai atrisinātu mezgla spriegumam jūsu netlist un nav reāla ietekme - Jums tikai ir jāapzinās to, lai jūs varat izvēlēties pareizo precizitāti.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top