9V baterija leju tad up pārveidotājs uz 5V

M

MrEd

Guest
Man ir tur manas acis atvērt, lai tie varētu pāriet pārveidotājs uz ilgu laiku, bet nav atraduši piemērotu vienu vēl!Vai kāds ir kādi padomi?
Es meklēju efektīvu komutatoru, kas darbojas kā nosaka pārveidotājs no 9V uz 5V un kā akumulatora izpaužas zem 5V tā darbojas kā līdz pārveidotājs uz **** kas viss par akumulatoru.

Ja tā ir celta shēmas iekasēt 9V NiHm / NiCd akumulatoru, kā arī tad tas būtu perfekta.Ikvienam redzams atrisinājums, ka?

Eddie

 
YouTube to jedna z najpopularniejszych stron na świecie, która dziennie notuje miliony odwiedzin i ma ponad miliard użytkowników. Niestety, w żaden sposób nie przekłada się to na zarobki.

Read more...
 
Es neesmu pārliecināts, bet es varu atcerēties, ka IC 78S40 var izdarīt tā, lai 2.5V baterijas sprieguma.

 
Čau,

Ko jūs meklējat sauc par SEPIC pārveidotāju.

Izmēģiniet National.com 's mājas lapā viņiem ir mikroshēmu sauc LM3478 un LM3488 ko var izmantot ..Es zinu, ir vairāk pārdevēji pieņemšanas mikroshēmu var izmantot, bet pilsoņi ir viegli kārtībā.

Philips dod arī mikroshēmu, ko varat izmantot, lieto pārslēgšanas freq 600 KHz padarot tā maza un efektīva.

Izmēģiniet arī Linear.com ...

sveicieni,

Paul.

 
Parasti NiCd, putu NiHm šūnu nevajadzētu atbrīvot mazāk nekā 1 V / šūnā.
Ti uz 8.4V baterija ar 7 šūnām minimālais spriegums ir 7 V

A tufs NiMH šūna var sevi atbrīvot 0 volts, bet, ja jūs varat izdarīt jebkādus pašreizējo no tā, es nezinu.

Pretējā gadījumā jums notiek, lai samazinātu lietošanas laikā akumulatoru

 
ir daudz Ldo, lai sasniegtu jūsu prasība.(Piemēram, TI, mikroshēmu)

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top