What about analog integrālās shēmas nākotni?

X

xuyanhua

Guest
Es esmu iesācējs.Es nezinu izvēlēties analogais vai digitālais.Patiesībā es kā analogais, bet daudzi cilvēki saka, ka analog ir novecojusi vai nav svarīgi.Tagad ir visas sistēmas sirds ir ciparu un analogie ir tikai perifērija interfeisu.Kāds vēlas man pateikt, par analogie nākotni?Thanks!!

 
Analog nekad būt novecojusi.Visas reālās signālus analog.tā tikai ciparu nav nekādas jēgas.analogās un digitālās saskarnes.
Analog nevar automatizētas pilnīgi kā digitālā.analog būs ļoti laba nākotne.
Visu labāko ur gaiša nākotne.

 
http://www.edaboard.com/viewtopic.php?t=95235&highlight=future

 
Pirms daudziem gadiem cilvēki tallk par analogo varētu būt novecojuši.bet tagad digitālo dizaina kārtējās kā analogais.tas ir iespējams ļoti ātro ciparu signālus šūpoties no dzelzceļa transporta uz dzelzceļu.analog būs gaiša nākotne.

 
Zem 45 nano katra lieta ir analog.Parazitārās capacitances pie šīs tehnoloģijas un tālāk tiks soo ievērojams, ka pat digitālo dizainers jāzina par analogo jēdzieniem.Nākotne ir analogais jauktu signālu.

 
mēs nedrīkstam aizmirst, ka cilvēka un dabas underestand tikai analogais signāls un arī tad, ja u cabable gatavu evry lieta digitālā formā u vajadzēs pārveidotāju ir saskarne ar cilvēka
Plus, kā visi saka mūsdienu techs visa lieta ir analog

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top