Vai SpectreRF VCO fāzes trokšņu rezultātus uzticams?

R

rainsender

Guest
I izstrādāja 2.4GHz LC VCO izmantojot kadence.Bet spoks simulācijas deva man ļoti liels fāzes trokšņu, kā parādīts attēlā.Es zinu, tas ir kopīgs skatīt pozitīvs fāzes trokšņu izmantojot spoks zemā kompensēt frekvenci.Bet ko Man ir vairāk nekā 100 dBc.Es centos savilkt simulācijā Tolerance Options 1.e-5 reltol, 5e-8 vabstol, 1e-13 iabstol un atlasījām gear2only kā integrācijas metode, bet ir maz differnce.Man arī bija pārejošas analīzi un attēlo uz DFT apstiprināt centrā biežumu un izrādījās labi.Pašlaik ir aptuveni 6mA, ko es domāju, ka ir pietiekami liels.Es esmu mazs traks uz šo tagad.Ikviens var izskaidrot ar mani?
Atvainojiet, bet jums ir nepieciešams pieteikumvārds, lai skatītu šo arestu

 
Nie tylko wydajnymi kartami graficznymi człowiek żyje. Dlatego też firma MSI zaprezentowała jedną z najsłabszych kart w swojej ofercie, Radeona R5 230. Taktowanie nowej karty wynosi 625 MHz dla procesora i 1000 MHz dla pamięci. Na pokładzie karty znajdziemy jej 1 GB. Typ pamięci to GDDR3, a szerokość szyny danych wynosi 64 bity. Jako, że karta bard...

Read more...
 
Es joprojām šaubu daži simulācija, kurā problēmas
Varbūt jums vajadzētu pārbaudīt PN ieguldījuma pirmo

 
Varat izmantot MatLab apzināšanas jūsu simulācijas rezultātā ar cadance

 
Čau,

Man ir problēma.Mani VCO simulācija dod exatly to pašu rezultātu, kā jūsu.Tas ir dīvaini.Paraugieties uz skaitli.
Arī Man ir filtrs, kuram ir -35 dbc pie 1Mhz un I dont zināt, kāpēc.
Vai sombody help?

finālspēle wrote:

Es joprojām šaubu daži simulācija, kurā problēmas

Varbūt jums vajadzētu pārbaudīt PN ieguldījuma pirmo
 
Hi guys,

Jūsu rezultātiem jābūt nepareizi, jo 6 KHz Hz pie pārvadātājs fāzes troksnis aprunāt būt tad izejas jauda parasti ir no 0 līdz 10 dBm.Arī līkne aprunāt, ir pareiza, jo nav mirgošanas biežums ieguldījumu.Man nav nekad izmantots kadence RF, es ieteiktu izmantot vai nu Ansoft Serenade versija 3.5.versiju 4 ir bojāta vai reklāmas ar pareizu bibliotēka.Galvenais ir tas, ka tranzistoru parametri ir pareizs un slīpo arī.Fāzes troksnis ir pasīvās ierīces (filtrs) ir jābūt vienādam ar zaudējumu

Vispārējas piezīmes attiecībā uz troksni:

Agrīnā oscilatora celmlaužiem, piemēram, Leeson, Driscoll, Healey III, Parker un citi darīja to analīzi, pamatojoties uz lineāriem pieņēmumiem, kas nesaņem pašu labus rezultātus kā pieejami šodien.Mūsdienu metodes, nepieciešams liels signālu parametri, kas Agilent tagad aicina X parametri.Ar nosacījumu, ka ieejas parametri modeļu OK, harmonisko līdzsvaru simulatori var risināt šo.Es labāk mērījumi, izmantojot tīkla analizatoru, un pēc tam kopumu analītisko vienādojumos.Rezultāti par mūsdienu Planar rezonatorā balstās oscilatori līdz 20 GHz ir daudz labāks, tad parasto prognozes bez nodarbojas ar vadīšanas leņķis par pašreizējo un apkarošanas vai pat uzlabojot dažu harmonikas

Šis mūsdienu pieeju, lielā mērā atkarībā no tā, kas nav līnijpārvadātāju analīzi un matemātika liecina par tālāku uzlabošanu, samazinot AM PM pārveidi, gan modulācijas un konversijas troksnis (tuvu un tālu trokšņi ir atšķirīgas, to izcelsmi).

Tas attiecas gan uz kristāla oscilatori un iespiesti rezonatoriem, un citi risinājumi.Es sekot ar virkni IEEE publicēšanas un validations, bet ziņkārīgs lasītāji var atrast pamatregulas prezentācijas noderīgu.
The Design Moderno Mikroviļņu oscilatori bezvadu Pieteikumos, Ulrich L. Rohde, Ajay K. Poddar, Georg Bock publicējusi John Wiley & Sons, New York, NY, May, 2005, ISBN 0-471-72342-8.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top