[Software Req] RCWA analīzi divdimensiju režģi

M

mehr50

Guest
Čau,

Es meklēju kodu vai programmatūras analīzi divdimensiju binārā režģi ar RCWA (Stingra savietotas Wave Analysis) metodi.

Your help is highly appreciated.

Mehr50

 
Długa nieobecność nowych procesorów AMD była kompensowana przez fakt, że producent często przypominał te procesory, które są w fazie projektowania aby zastąpić dotychczasowe w najbliższej przyszłości. Tak samo i było z CPU Carrizo, które zostały po raz pierwszy pokazane w listopadzie, choć dział marketingu AMD wielokrotnie starał się o nich przypom...

Read more...
 
Kamēr tas nav ciparu kodu, labs formulējums metodi var atrast:

http://www.nmdc.uah.edu/publications/john_dissertation.pdf

Hope this help!

-Tip

 
I ievietojis manu doktora disertāciju par EDAboard, atbildot uz FDTD jautājumu.Nodaļa 6 detalizētu aprakstu par manu RCWA formulējumu.Beigās šīs nodaļas es iesniedzu blokshēma kā kods var tikt īstenota un ir tuvu tam, lai datoru kodu, kā jūs varat saņemt bez datora kodu.Šis formulējums ir 3D struktūrās, un ir pilns vektors.Tas izmanto pastiprinātas caurlaidības matricas pieeju, kas ir ātrāk nekā izkliedes matricas, bet tikai uz restēm, kuras var aprakstīt ar mazāk nekā 100 dējējvistām vai uz tā.Lielākā daļa režģi tikai prasīt pāris kārtām tāpēc nevajadzētu būt ievērojama ierobežošana jums.

Dariet man zināmu, ja tas palīdz.

-Tip

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top