sinusoidālās histogrammu metode

S

snoop835

Guest
Hi all,

Man nāca pāri izmantot jautājums M. Burns un GW Robert Book - Ievads Mixed Signal IC Pārbaudes un novērtēšana (Page 467).Jautājums iet šādi:

"Koda hits sadalei neparakstīts 4-bit ADC ierosmes ar sinusoidālu signālu sākot ar 0 kodu ------ 15 ir šādi.

76, 20, 19, 19, 19, 18, 19, 18, 18, 19, 19, 19, 24, 25, 32, 60

Mans jautājums ir šāds:

Kā es varu iegūt IZPLATĪŠANA PAR KODEKSA HITS, kā norādīts iepriekš?

Ja es simulēt MY ADC izmantojot HSPICE AR SINEWAVE INPUT VOLTAGE un zondes OUTPUT VOLTAGE, man būtu jābūt iespējai iegūt OUTPUT INFORMĀCIJA GET IZPLATĪŠANA PAR KODEKSA HITS?

Es gribētu, lai MATLAB rutīnas uz parauglaukuma INL / DNL .. dati

Appreciate any palīdz

Thanks in advance

 
Zaczyna się niewinnie - wysłany spam czy banker. Kończy pustym kontem lub utratą cennych danych. Jak uniknąć takich konsekwencji? Pięć zasad bezpiecznego IT przedstawia Łukasz Formas, główny inżynier sprzedaży z Integrated Solutions.

Read more...
 
Put DAC pie izejas no ahdlLib un reģistrē sinuoidal signālu.Paraugs, un uzzināt, kas kods tas ir par katru paraugu instant.

Take ierakstītos datus Matlab, izmantojot printvs.un palaist histologi funkcija par to.

===========

Es ierosinu šo, jo manipulējot visas ciparu signālu, pārvēršot tās vērtību un to reģistrāciju katrā paraugu ņemšanas instant būs grūti, lai gan tas ir veicams ar verilog-.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top