RS232 ICD2 Powered by Target.

3

3v0

Guest
Es esmu ēka daži lētu RS232 tikai ICD2s manā studentiem un vēlētos, lai varu tos no mērķa / breadboard power supply.Tas, šķiet, strādāt, bet es esmu mazliet bažas.

Es atceros lasījums ka Microchip ICD2 ir tiesības līdz pirms mērķi, un nedrīkst būt darbināmi ar mērķi.

Readme 2 MPLAB ICD
Quote:

6 darbina MPLAB ICD 2 un mērķa Board

PIEZĪME: MPLAB ICD 2 ir powered PIRMS jauda tiek piemērota mērķa programmu.
 
Nie tylko politycy muszą uważać na to, co i gdzie mówią. Szpiegostwo korporacyjne jest codziennością dzisiejszego biznesu - uprawia je ponad 70% globalnych przedsiębiorstw. Dlatego firmy powinny zadbać o poufność informacji oraz bezpieczeństwo spotkań i konferencji.

Read more...
 
Čau,

In ICD-2 ir rezerves, kas ir darbināms no mērķa valdes spriegumu.Tas ir saistīts ar to, ka jums var programmēt PIC jebkurā spriegums (depands jūsu aizsardzība karogiem) no 2V - 5.5V.
Tātad, ICD-2 jābūt powered vispirms, tikai tad Jūs varat izveidot savienojumu mērķis kuģa.Any thing else, un ICD-2 nestrādās corectly.
Labu veiksmi.

ps Ja jūsu studentiem neprasa debuger funkcija, pēc tam lejupielādēt no mikroshēmām uz PICKIT schamtics-2.Tas ir ļoti zemas izmaksas programer.

 
Paldies par atbildi.
Tas ir jēga.

Pēc tam projektu, kas es esmu, izmantojot (tuvu Lothar Stolz's), kas neizmanto buferi (5V tikai) ir OK, ja transportlīdzeklis darbojas ar mērķi.

Šī ir laba lieta, ka atkļūdotājs ir ļoti ērts mācību līdzeklis.

Thanks again.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top