Radīt iecirkņa saņemt pusi no sprieguma uz kolektoru Transistor

M

Music Manic

Guest
Sveiki es esmu setup vienkāršu circuit par manu breadboard (ar palīdzību draugiem, lai pārbaudītu manu tranzistors) par pastiprinājums. Man ir:..? Staru gatavojas zemes bāzes saņem 2m2 rezistoru Collector uztverošo 5K6 rezistoru (kas ir paredzēts uz pusi samazināt sprieguma man šķiet, kļūst par 8.7V lasījumu par manu multimetrs Kāpēc Ko es daru nepareizi es lietoju deviņu voltu akumulatoru kā maksas. Pateicība
 
Tas nav labākais shēmas diagramma es esmu redzējis, bet, cik es redzu jums ir pievienots tikai divi no trim kājām no tranzistors, tāpēc es neesmu pārliecināts, ko jūs gaida notikt. Keith
 
Tas nav labākais shēmas diagramma es esmu redzējis, bet, cik es redzu jums ir pievienots tikai divi no trim kājām no tranzistors, tāpēc es neesmu pārliecināts, ko jūs gaida notikt. Keith
Es cenšos slīpās Kolektoru ar pusi no PD Voltage. Atvainojos par pic, tas bija mazliet sasteigts. Paldies
 
Abi rezistori ir saistīti ar to pašu pozitīvo piedāvājumu, dalītājs nevar strādāt, piemēram, ka, tai ir pozitīva sprieguma vienā galā un zemes uz otru galu. Var es iesaku jums lejupielādēt programmatūras simulators un eksperimentēt pāris ķēdēm pirms mēģināt ar reālu vienu. Jūs varat arī izmēģināt tiešsaistes simulators http://www.falstad.com/circuit/e-index.html
 
Lūk mana drauga uzstādīšanas un viņš kļūst 4.5Volts slīpās ar abiem rezistoriem pievienots pozitīvu gala: No kreisās uz labo: Jubilejas Base emitētājs Paldies
 
Ka ir visas trīs pins no tranzistors savienots kas ir lielāka jēga. Ja jūs vēlaties, lai saprastu elektronika jums nepieciešams, lai sāktu zīmēšanas ķēdes shēmas, nevis fotografēšanu Maketēšanas. Keith
 
jūsu draugi dizains ir vairāk līdzīga sprieguma dalītāju slīpo kur, kā jūs esat mēģinājuši pašu ar atvērtu emitētājs jūsu dizains nav iespējams reālajā laika tranzistors
 
Ja jums ir pieejami daži rezistori man ir jānāk klajā ar risinājumu. ja jūs izmantojat bāzes 50 kOhm rezistors un jubilejas rezistoru kā 2,5 kohm tas aizspriedumiem pusi sprieguma pieņemot Beta vērtību jūsu tranzistors ir 100. 9 volti / bāze pretestība = bāzes strāva. bāzes strāva * beta = kolektors pašreizējā 9 volti - (kolektora strāva * savācējs rezistors) = sprieguma kritums no kolektora uz izstarotāju (jūsu gadījumā jūs vēlaties 4,5 volti).
 
Tas nav labākais shēmas diagramma es esmu redzējis, bet, cik es redzu jums ir pievienots tikai divi no trim kājām no tranzistors, tāpēc es neesmu pārliecināts, ko jūs gaida notikt. Keith
Ah! Es aizmirsu likt Emitter zemes. Viss strādā tagad. Paldies [COLOR = "sudraba"] --- Atjaunināts --- [/COLOR]
Ja jums ir pieejami daži rezistori man ir jānāk klajā ar risinājumu. ja jūs izmantojat bāzes 50 kOhm rezistors un jubilejas rezistoru kā 2,5 kohm tas aizspriedumiem pusi sprieguma pieņemot Beta vērtību jūsu tranzistors ir 100. 9 volti / bāze pretestība = bāzes strāva. bāzes strāva * beta = kolektors pašreizējā 9 volti -. (kolektora strāva * savācējs rezistors) = sprieguma kritums no kolektora uz izstarotāju (jūsu gadījumā jūs vēlaties 4,5 volti)
Sveiki Krixen, jūs varētu sniegt man vairāk informācijas par to, kā Katra daļa darbojas kopā ar otru. Es saprotu, ko jūs sakāt, bet būtu katrs tranzistors nepieciešama dažādu apstākļu strādāt noteiktā veidā? Es esmu strādā pie NPN klases amp pamati brīdī, tikai tāpēc es precīzi zinātu, kas notiek ar tranzistors. Paldies
 
Veikt apskatīt šo: http://www.falstad.com/circuit/e-voltdivide.html Tas redzams piemērs sprieguma dalītāju. Putru apmēram ar pretestībām pārāk un jūs redzēsiet modeli. Spriegums nosaka rezistoru attiecību nevis faktisko vērtību. Es joprojām nav pilnīgi pārliecināts, ko jūs mēģināt darīt, lai gan. Jūs vēlaties kolektora spriegums ir puse no to bāzes spriegums ir? Vai puse no emitētājs?
 
Vienīgā atšķirība starp BJT s, kas jūs izmantojat, ir beta vērtību. NPN ir tas, ko es pieņemts jums ir tā, ka strādās. tāpēc bāzē strāva var uzrakstīt kā: Bāzes Pašreizējā = [9 volti (no akumulatora) - 0 volti (emitētājs ir pamatota)] dalīts ar bāzes pretestību. Tagad kolektora strāva ir: bāzes strāva x beta vērtību. Parasti beta ir 100, dažreiz tas ir 50 atkarībā no tranzistors. starp kolektora pašreizējo un bāzes strāva attiecība ir beta. (Ic / Ib). jo tagad jums ir kolektora strāvu, ja jūs vēlaties, lai atrastu sprieguma kritums starp kolektora un emitera (V ārā) jūs varat darīt 9 volti (no akumulatora) - sprieguma kritums uz kolektora rezistors (ti kolektora strāva * savācējs pretestība) = V no [color = "sudraba"] --- Atjaunināts --- [/COLOR] Tikai gatavojas veikt ātri formula kopsavilkumu šeit, es izlasīju pār manu pastu, un tas var būt nedaudz izplūdis: Battery tiks sauc VCC tagad: Ib = (VCC) / Rb Ic = Beta * Ib Beta = Ic / Ib (tas ir, lai atrastu savu beta vērtību, lai redzētu, ja tās 100 vai dažādi) Vout = VCC - (Ic * Rc) Es aizmirsu par Diode sprieguma kritums no bāzi, lai emisiju, bāzes pašreizējo jābūt: Ib = VCC - 0,7 V / Rb (parasti ir 0,7, būtu viegli izmērīt sprieguma kritums starp bāzes un emitera ar voltu metru)
 
Tikai gatavojas veikt ātri formula kopsavilkumu šeit, es izlasīju pār manu pastu, un tas var būt nedaudz izplūdis: Battery tiks sauc VCC tagad: Ib = (VCC) / Rb Ic = Beta * Ib Beta = Ic / Ib (tas ir, lai atrastu savu beta vērtību, lai redzētu, ja tās 100 vai dažādi) Vout = VCC - (Ic * RC)
lielisku darbu draugs, bet atcerēties nu IC vai Beta vērtībai jābūt zināmai ja abi ir zināms aprēķins kļūst vairāk garlaicīgs
 
Pamata trūkums th epresent slīpo ķēde ir tas, ka jums ir braukšanas tranzistors perfektu piesātinājumu, ja jūs uzņemties pārāk zems pašreizējais pieaugums. Piemēram tranzistors sākotnējā piemēram, ir acīmredzami B aptuveni 200, ja jūs aprēķināt slēgums B = 100 vai pat zemāka vērtība, tranzistors piesātināto. Mazie signāla tranzistori kā BC547 aptver pašreizējais pieaugums klāstu 100 līdz 800. Mainot ķēdi uz kolektora-bāzes slīpo rezistors izvairās vismaz piesātinājumu.
 
Ja jūs varat sniegt man vērtību savu jauno Vout kad saliekts līdz zemi atpakaļ uz emisiju es varu jums pateikt, kādas ir jūsu beta vērtība ir jūsu ķēdes un tad mēs varam viegli nākt klajā ar rezistoru risinājumus savu dizainu, lai iegūtu 4,5 volti pāri kolektora-emitera
 
Ieteikums Mūzikas mānijas: Es nepiedalījās šajā pavedienu (līdz šim). Kāpēc ne? Es esmu pārāk slinks resp. nav pietiekami motivēti, lai tulkotu savu verbālo circuit aprakstu (un visi šie vārdiskie iemaksas) par shēmas diagramma. Jums vajadzētu zināt, ka tā ir vispārpieņemta prakse (par manu viedokli: nepieciešamība), lai atbalstītu jautājumu, piemēram, jūsu ar shēmas diagramma. Tas ir mans ieteikums nākotnei. LVW
 
Tās šāds vienkāršs ķēdes, kas pēc manām domām tās viegli saprotama. Tās BJT pastiprinātājs ar tikai diviem rezistoriem. Viņš arī, šķiet, ir jauns, lai elektronikas un es esmu pārliecināts, ka tas būtu grūts, lai padarītu shēmas diagramma.
 
Ja jūs varat sniegt man vērtību savu jauno Vout kad saliekts līdz zemi atpakaļ uz emisiju es varu jums pateikt, kādas ir jūsu beta vērtība ir jūsu ķēdes un tad mēs varam viegli nākt klajā ar rezistoru risinājumiem Jūsu dizainu, lai iegūtu 4,5 volti pāri kolektora-emitera
4.73VI tas nav nepieciešams, lai būtu precīzi brīdī. Es esmu tikai tiek mācīts, kā noteikt lietas izveidota brīdī, un uzzināt, kā tas darbojas. Paldies par vienādojumu. Tas parāda, man, kā daļas mijiedarbojas. . [COLOR = "sudraba"] --- Atjaunināts --- [/COLOR]
Jā, visticamāk ... un tāpēc mans ieteikums
Šeit jūs aiziet: [ATTACH = CONFIG] 80.542 [/ATTACH]
 
Tā ir parasta fiksēta neobjektivitāti ckt kāda ir problēma šeit, ja jūs mainīt RB vērtību automātiski OP var atšķirties, lai atbilstu jūsu vajadzībām
 
Jūsu beta vērtība būtu ~ 202, ja mani aprēķini ir pareizi, tagad jūs varat kontrolēt kolektora strāva dot Vout jums
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top