Par LDO vadītāja

W

wenchi

Guest
Man ir jautājums, The dirver MOS par LDO tiek izmantots.cik dažādas ir MOS izmantot N-tipa vai P-type?Izmantojot NMOS vadītāja ir kāda priekšrocība?

 
Es domāju, ka NMOS nepieciešams daudz augstāks V nekā PVO.
Tās Vgs, kas kontrolē Vout nav ļoti viegli sasniegt.Tāpēc mēs gribētu PVO.

 
wenchi wrote:

Man ir jautājums, The dirver MOS par LDO tiek izmantots.
cik dažādas ir MOS izmantot N-tipa vai P-type?
Izmantojot NMOS vadītāja ir kāda priekšrocība?
 
ir vieglāk iegūt lielāku fāze normu un ļoti liela, izmantojot NMOS.But tā ir atkarīga no Jūsu pieskaitāmos sprieguma, lai izvēlētos NMOS vai PVO

 
izmantot nmos ir zemāki ouput impedances un nav nepieciešams ārējo kondensators, lai
kompensāciju. [/ quote]
kāpēc?

 
PVO var strādāt līdz pat ļoti zemiem spriegumiem coz tā prasa mazāk vārtu disku.
bet tas ir liels magnēts.,
jāveic uzmanīgi kompensāciju.
par nmos to paradis darbu pie zemas frekvences.,
bet tas būs augstāks pašreizējās iespējas, lai vairāk gm un pole ir augstāka attālumus coz augstas transconductances.

 
Nmos ir vairāk priekšrocību fāzes starpība nekā PVO, bet tam vajadzēs lielākas vdd nekā PVO.

 
Nē, NMOS nepieciešama sprieguma piegādei, kas augstāka par vdd panāktu mazākus pamešanas, kā, piemēram, borta maksas sūkni.Ja jūs varat pieņemt šo (tas
aizņems daudz piegādes pašreizējo kad sūknis darbojas), tad NMOS būs labāka PVO katru reizi, gan ierīce izmēru un ērtu kompensāciju.Tāpat, ar mazāk stabu jums parasti var saņemt joslas platumu (atbilde) no NMOS ierīce lielāks.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top