par dizainu un testa ar zemu trokšņu zemu traucējumu pastiprinātāji

W

wonbef

Guest
hi, all:

pls ieteikt dažiem materiāliem / metodes par dizaina zemu trokšņu līmeni un zemu traucējumu pastiprinātāji un kā pārbaudīt trokšņa pastiprinātāja pati.pateicība.

sveicieni
04/14/2005

 
Myślisz, że o bezpieczeństwie płatności online napisano już wszystko? Nawet jeżeli, cyberprzestępcy nie ustają w wysiłkach tworząc nowe i niestety często skuteczne sposoby pozwalające włamać się na konto bankowe i dokonać kradzieży pieniędzy. Jak ustrzec swój majątek przed cyberatakiem?

Read more...
 
Dear wonbef,

Low Noise and Low traucējumiem ir divi dažādi jēdzieni.Distortion galvenokārt kontrolē, kā jūsu produkcija draiveri ir braukšana.Zems trokšņa līmenis prasa vairāk apjomīgākas ieguldījumu starpības pāri.Bet ir viena kopīga lieta starp diviem nosacījumiem.Mums ir pietiekami daudz strāvu katrā filiālē ķēdē.Kas samazina siltuma troksni sastāvdaļa, kā arī rūpējas par piegādi pietiekami strāvai slodzei.

Tātad, labākais ieteikums būtu konstrukcijas pastiprinātājs ar:

1.Milzīgs W / Ls par ieejas pāris
2.Liels tekošā vadītāji izejas posmos.
3.Vairāk strāva strāvas ierīces.Līdz ar to izmēru ir lielāka.

Es ceru, ka es esmu skaidri un tas palīdz ........

 
Hi, Vamsi Mocherla:
Many thanks in advance!dēļ viena gala ieguldījums manā sistēmā, lai vienas līdz diferenciāli opamp vajadzīgs, es domāju, ka traucējumu rezultātā no šīs ķēdes.Vai jums ir labs ideāls šo vienu-to-diferenciāli opamp ar zemu traucējumus?

sveicieni,
wonbef

 
Ko cilvēki daudz darīt, ja tām ir nepieciešama viena beidzās ar diferenciāli šūpoles ir tāda, ka viņi izmanto citu opamp ar peļņu =- 1 papildus uz jūsu galveno amp.Tas radītu vienādām vai pretējām sparā.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top