par antena iegūt vajadzībām steidzamu atbildi

K

kbmanick

Guest
Dear all,

A PIFA antenas strādā 2,2 līdz 2,7 GHz frekvenču joslā ar Omni virziena modeli.bet izmērīto peļņu antenas is-7dBi.

1.tas ir piemēroti visu noderīgo pieteikumu?Es esmu redzējis dažas kompānijas produktiem ar negatīvu guvumi.i am nespēj saprast fizisko nozīme.

ja kāds no jums ir spējīgs sniegt man atsauksmes par manu antenu tā būs noderīga man labot to.

ar thanks in advance,

KBMani.

 
Iespējams
Jūs būtu do saiti budžeta analīze par konkrētu piemēru un ietver Tx jauda Tx pieaugums, Rx pieaugums, uztvērēja jutību, troksnis skaitli un brīvas telpas ceļš zaudējumus.
Ja Tx jauda un antenas guvumi ir pietiekami, lai jūsu Rx jutību, NF prasībām visā jūsu vajadzīgs attālums (FSPL) pēc jūsu konkrētu periodiskumu pēc tam tā atbalstīs saite ........ visiem vienkāršajiem protams.

 
Teorētiski maksimālo vidējo peļņu PIFA ir ne vairāk kā 0dBd bet es esmu redzējis mobilie radio uz tirgu ar antena gūt ap-8dBd.
Viņi strādā slikti, bet tīkla nenoraida tos, jo citi RF izrādes kompensētu šo (RX jutīgumu un TX jauda).

 
tā jūs domājāt, ka šī antena pieaugums ir pietiekams mobilo applications.right?ar thanks,

kbmani

 
Antenas pieaugums ir atkarīgs ar sistēmu, budžetu un dažreiz ir atkarīgs no veida tīklu.
-7dBi šķiet pārāk zema mobilo pieteikumu, lai saglabātu labu saite savienojumu.

 
An izkliedētā antena Parasti būtu sagaidāms, ka ir ap 0 dBi guvumu par pieskaņotajiem polarizācija.Ir daudz veidu iespējams un PIFA ir viena.

Ja mēs pieņemam vienotu modeli (4 pi streadians) to directivity būtu 0 dB.Lielākā daļa Omni antenas lidināties ap šo vērtību.

Par -7 dBi vērtība jums citēt norāda uz zemu efektivitāti un kaut kas ir, iespējams, notiek nepareizi, kas antena.Jūs varat apskatīt preci (zema) pārdomas koeficients un var maldināt par domāšanu, ka antena ir labi.Liela zaudējumu kaut ar barību parasti rāda, kā labs spēles, bet ar zemu pieaugums, kas, iespējams, šajā gadījumā.

Jums jautāt, ja PIFA joprojām varētu strādāt un atbilde ir "jā" ar papildu jaudu vai jutīgs uztvērējs.

Šāda veida iegūt vērtības ir arī parasti redzams ar elektriski nelielu antenu, un tā var būt sekas, kas cenšas sarauties antenai.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top