Mentor Library jautājumi

J

john5888

Guest
Čau,
Es cenšos pārmaiņas no P * Otel, lai Mentor
Es atklāju, ka Mentor 2002, šķiet, neieskaitot bibliotēka, cik daudz vien
P * Otel vai orcad, tai tikai ir daži simboli un pēdas,
mans jautājums ir, vai tas viss ir izveidots ar sevi?
Ja tā, darbs būs ļoti grūti.

Pateicība

 
Ataki DDoS należą do grupy najstarszych zagrożeń w Internecie, jednak wciąż plasują się w czołówce największych sieciowych plag. Wraz z rozwojem systemów bezpieczeństwa ewoluowały, a ich głównym celem stały się aplikacje i usługi.

Read more...
 
john5888 wrote:

Čau,

Es cenšos pārmaiņas no P * Otel, lai Mentor

Es atklāju, ka Mentor 2002, šķiet, neieskaitot bibliotēka, cik daudz vien

P * Otel vai orcad, tai tikai ir daži simboli un pēdas,

mans jautājums ir, vai tas viss ir izveidots ar sevi?

Ja tā, darbs būs ļoti grūti.Pateicība
 
tas ir garlaicīgs darbs, lai izveidotu bibliotēka katram komponenti labāk sniedzējam jānodrošina kopējo Lib

 
M / E / N / T / O / R piegādes nekas līdz ar to programmatūras - viss ir papildus - pamata programmu izmaksas šo daudz - ja jūs vēlaties, lai radītu gerbers maksā vairāk, (patiesi, es neesmu kidding), ja jūs vēlas eksportēt HPGL maksā vairāk, tas ir uz visiem laikiem - ir iespējams bibliotēkās pieejams kā add-on.

SiGiNT

 
Sveiki,

Es nepiekrītu par paziņojumu par WG2002.
Par VBCORE bibliotēka ir ievērojama, tomēr jums ir nepieciešama, lai izveidotu savu, pamatojoties uz to, VBCORE.
Ar mazliet praksē ir ļoti viegli, un jūs var darīt daudzās vienā dienā.
Bez tam, jums var būt par katru projektu vietējā bibliotēka, kurā būs tikai tās daļas, kas nepieciešami projektu.

Ja nepieciešama palīdzība, veidojot daļu, tikai post mani un es darīšu manas vislabāk, lai palīdzētu.

Lesuisse

 
Es piekrītu, ka, izveidojot daļas un shematisks simboli nav, ka grūti, bet, es
esmu darbosies vairāk nekā dažus dizaineri, ka, šķiet, ir grūtības ar dara, ka varbūt tas nav tur savas uzmanību, pārveidojot esošas daļas ir straujāka un ražīgāku.Ja jūs salīdzināt to, kas nāk standarta ar vairumu citu paku - M / E / N / T / O / R 's augstas galaprodukti jums blakus neko "pamatregula" cenu līmenis - ar W/G/2/0/0 / 2 Jūs ievērojat, ka Gerber paaudzes tika sadalīti sadalītam atsevišķu "CAM" paketi, ka būs nepieciešama atsevišķa licence - Līdz šim šī funkcija vienmēr ir bijusi iekļauta izkārtojums pakete.Mani komentāri nebija vērsta programmatūras vispār, tikai par to, kā tas tiek pārdots.

SiGiNT

 
Daži atjauninātu informāciju par to, WG bibliotēka tēmu ...

Ar WG2004, situācija ir sliktāka kā jebkad.Jums nav bibliotēka
ar to.Tātad jums ir veidot savu bibliotēku no nulles.

Tieši pretī tam, kas tika minēts, celtniecības komponenti, kas seko visiem
noteikumiem un filozofija WG nav tik vienkārši.Ir daudz slēptās slazdu
, ka, lai iesācējs, rādīs tikai daudz vēlāk, kad jūsu bibliotēkas jau ir piepildīta
un ka var paredzēt, ka,
labākajā gadījumā, jums ir nepieciešams, lai atjauninātu visus savus komponentus,
šūnas, simboli vai padstacks.

Tātad, manuprāt, ir tāds, ka:
-
Pamatkustībai bibliotēka, kas tika dotas ar WG2002 bija nepietiekama.Vismaz
visi kopējie elementi būtu bijis definēts.
- Tas ir vēl sliktāk tagad un kauns no lielās kompānijas, piemēram, Mentor par
šāda dārga pakete.

 
Tiešām MG nesniedz bezmaksas bibliotēka, bet es varu saprast, kāpēc: Nav divas uzņēmuma struktūras, kas līdzinās viena otrai, nevis bibliotēka definīcijām, kas līdzinās viena otrai un MG sniedz jums daudz iespējas, kā izveidot jūsu uzņēmuma bibliotēka.Jums ir saprast, ka darba grupas, kas WG200x kājiņām "Darba grupu".Šī programmatūra nav paredzēts kā personas produktivitātes rīku, tas ir paredzēts maziem uz vidējiem uzņēmumiem, kas apzinās, ka viņiem ir vajadzīga standartizētu integrētu PCB ražīgums rīks, kur bibliotēkas nav veido pēdas un shematisks simboliem, bet gan uz _parts_, ka ir veikta jūsu organizācijas kvalifikācija procedūru.

Tiklīdz jūs saņemat pakārt par to, kā veidot savu busines bibliotēka, jūs atradīsiet, ka, izveidojot un uzturot savu bibliotēka ir gluda un diezgan vienkārša procedūra.Jūs arī saprast, ka Jums ir labāk bez liela bibliotēka, daļas, kas neatbilst jūsu prasībām vai ka tiem visiem ir jāmaina.

No visām PCB CAD sistēmas, ka esmu izmantots, man nekad nav atradusi iekļauta (ja ir) bibliotēkām par lietderīgu.Man ir bijusi sēdēt un radīt to no apakšas uz augšu, sākot ar komponenti mans pirmais projekts, un pievienotās daļas, es devos līdzi.Nav nepieciešams, lai radītu visu loģika ģimenes vai pilnīgu E96 sērijā rezistori tikai viens mazs PCB.

Skaits pēdas un shematisks simboli ir samērā mazi, salīdzinot ar skaitu, sastāvdaļas (detaļas).Tas ir daļas vadītājs funkcija, ka viss ir saistīts kopā, un tas ir šo funkciju, ka WG tiešām excels.Pēc vienas puses, ti, rezistors ir radīts, tas ir jautājums par sekundes kopēt daļēji un pārmaiņām [pretestība] vērtībām.

Es redzu, ka lietotājs, kas sastopas ar šo programmatūru, kas pirmo reizi panics ar sarežģītību un to, ka nav manuals aprakstot tā, lai būtu vienkārša un pamata veidā.Dokumentācijā raksturo thoroghly, bet nesniedz nekādus ieteikumus, par to, kā konfigurēt to.

Un jā - I agree: Gerber produkcija jāiekļauj bāzes ražojumam, un nevis kā "Add-on"

WG nedrīkst gala produktu, par kādu, kurš tikai grib dizains mazāks dēļi, vai kuri izmanto PCB projektēšanas programmatūras neregulāri.Programmatūra ir expenceive, un ikvienam, kas to izmanto drīz saprot, ka uzturēšanas līgums ir must.Padomā divreiz, pirms sākat to lietot.

 
Problēma nav tik daudz saņem bezmaksas universālajiem bibliotēka.Ir
nav tāda lieta, kas sniegs kāds laimīgs un, tāpat kā visiem, man bija
mainīt partition organizācija, pievienot jaunas īpašības,
utt ..

Tomēr dažas veida tīru bibliotēka ir ļoti vajadzīgas, iesācējs kā
piemēram, lai apgūtu triku no WG un, kā teica, ja lietas ir daudz vairāk
standarts kā šūnu veidiem, tas būtu daudz laika saglabāti lietotājam.

Es atzīst, ka tomēr daži jautājumi ar projekta noteikumiem, padstacks saistīti
ar ražošanas procesu, varētu būt tādā veidā, izmantojot standarta šūnu / kluči
bibliotēka.

Tas, ka wg ir darbgrupas, iespējams, nav saistītas ar izmēru
mērķa sabiedrība apziņā Mentor bet ar to, ka inženieru maijs
sadarboties, veidojot jaunu objektu (PCB, bibliotēkās,
utt ..) kā komanda.
Augstas cenas zīme no suite un pēdējā funkcijas, kas šajā
virzienā, piemēram, teamPCB vai IODesigner pierādītu.

 
Sveiki,, Visi:

Es tikko sāka izmantot WG pirms dažām dienām ar palīdzību no tās pamācību.Tas ir tiešām nomākta, ka es nevaru atrast tās standarta bibliotēka vispārīgai izmantošana (Varbūt es nav iespējams atrast, ja tā ir).
Bez tam, kad mēģinu radīt simbolu, kas 244CBGA paketi, es simbols vednis,
man konstatēja, ka Wizard ir ļoti dīvaini, tādā nozīmē, ka tā ir spēja eksportētāju simbolu īpašības, piemēram, nosaukums, etiķeti
utt kā ir ASCII dokumentiem, kurus var rediģēt, izmantojot Excel ērti.Tomēr tā nevar reimportētām vedni,
kā arī nav kopēt / ielīmēt kā bloki vērā ievades tabula vedni!Vēl viena lieta, un, iespējams, par kļūdu ir: vednis nevar atbalstīt šos pins, ka daļa tās pašas etiķetes, piemēram, VSS / Vdd
utt Really nomākta!
Vai lietpratēju šeit dod man padomus, izmantojot to kā iesācēja?

Paldies un Best Regards,

 
Hi, meklētu failu, kam ir. LMC faila paplašinājums, bet parasti tas ir
nav noteikts, sākot ar versiju 2004.

Attiecībā uz problēmām, kuras nav paraugā bibliotēka, lai parādītu Jums to, kā darīt lietas,
Es redzu, jūs saprotat manu point ...

Starp citu, es nesaprotu, kāpēc jūs sajaukšanas simboli un šūnu (pakas)
tēmām.In WG, šie objekti ir ļoti atšķirīgas un saistīta ar
ierīce līmenī, bibliotēka, ne ātrāk.

Attiecībā uz eksportētāju / importē,
varat darīt, vai arī no ascii file, lai gan
Es atklāti par kļūdu, kas bibliotēku pakalpojumiem, kas nav nekādu daļu (-as), lai importētu
no ASCII līdz jūs spēlēt mazliet ar pogas no dialog box.Es zinu, tas
šajā ExpPCB bibliotēkas pakalpojumiem, bet tas arī varētu būt taisnība par bibliotēkas Manager
ja tiem ir kopīgi daži kodu.

Tāpat kā ar diviem pins ar tādu pašu nosaukumu, tas nav atļauts.Šo faktu vajadzētu
būt daudz uztraukties.Zvanu viņiem VCC1, VCC2, uc, kā arī tos swappable.

 
Smthchart, sākot kā iesācējs ar PCB izkārtojumu un pēc tam izvēloties WG ....Respect!Jūs varat atrast pamata pēda (šūnu) bibliotēkām par interneta bezmaksas lejupielādei.vairākās vietās.Just izmantot jūsu iecienīto meklētājprogrammā.Jūs tad būs radīt shematisks simboli un to daļas, kas ir bibliotēkas Manager.Kad Jūs saņemat par šo treshold, jūs konstatējat, ka WG ir labi izstrādāta sistēma un viegli lietojami, lai gan ar dažiem trūkumiem, tostarp to, ka tā var crasch un jums būs atjaunotu bibliotēka indekss, atbloķētu šūnu šķērssienām, un tā tālāk .

Bieža backups jūsu bibliotēka ir ļoti ieteicama!

Tā kā Santa raksta, nevar būt divas tapas, izmantojot vienu un to pašu nosaukumu, bet ir apiešanu: Ja esat teikt četras pins "GND", vārds viņiem GND1 ... GND4.Tad darīt nosaukumus neredzams, un pievienot patvaļīgu tekstu "GND" visiem zemes pins.Man nepatīk tas pats, bet tas padara jūsu simboli meklēt nicer.

 
Hi, Santa un Uky:

Paldies divi paskaidrojumus.Es daļēji atrisinājis bibliotēka atkārtotas izmantošanas problēmām, un tagad ar lielāku izpratni par šo sistēmu, es domāju, ka tas ir labāks, lai radītu savu bibliotēku no nulles.

Paketē es lietoju ir MentorGraphic SDD2004, dizainparauga plūsma Esmu gatavojas izmantot ir: DxDesigner par shematisks, bibliotēkas vadītājs daļām paaudzes (ieskaitot simbols radīšanu, padstack un šūnu paaudze), un Ekspedīcija uz PCB izkārtojumu.Tā kā es esmu jauns, lai PCB dizains bez trainning, es atklāju tiešsaistes palīdzēt sistēma / apmācība ir diezgan nepietiekama un slikti orgnized.Piemēram, DxDesigner apmācība ir paredzēts, lai runā par DxD -> Expedition dizains plūsmu, tomēr tas, ko audzinātāja bija vienkārši iepazīstināja ar Dxdesigner un tad pāradresēt, lai PowerPCB plūsmu, kas nav daļa no SDD pakete.

Just dalīties ar Jums diviem ceļu es atkārtoti izmanto bibliotēkas:
1.Izmantojot bibliotēkas vadītājs, lai izveidotu jums pieder centrālā bibliotēka
2.Kopēt visu šūnu un padstack failus no WG2002 \ vbcore \ Centrālā bibliotēka
3.Imports simbolus no eProduct Dizaineris Bibliotēkas, ko sniedz MentorGraphic
Attiecībā uz iepriekš plūsmu, var redzēt, ka mēs nevaram atkārtoti izmantot simbolus no WG2002 Centrālā bibliotēka (nezinu kāpēc).

Nu, es esmu tagad cenšas radīt 244ball BGA paketes elementu un radās problēma: es 16 x 16 matrica, lai radītu 256balls un vēlu dzēst lieks bumbiņas.Kad es gatavo visus šos pasākumus, es atklāju šūnu redaktors neļauj man, lai saglabātu failu ar pop up kļūda: šūnu nevar saglabāt, jo 12pins netiek nodotas.Es cenšos atrast risinājumu meklēšanu tiešsaistes palīdzību, tagad un arī ceru, ka daži eksperti šeit var palīdzēt man.(varbūt es arī var atstāt papildu bumbiņas, bet es esmu baidās, ka būs nokļūt nepatikšanās, kad es doties uz posmā iesaistīt šūnu ar manu 244 pin simbolu, lai izveidotu daļa).

Starp citu, ir kāda standarta, stāstot par to, kā radīt PCB zemes modeļi dažāda veida IC piemēram, BGA, VQFN uc?

Pateicība!

 
Čau,

Esmu atrisinājis šūnu paaudzes problēma pēdējā pastu, ir divas metodes:

Method1:
a.Precīzi tapu skaitu vēlaties pašā sākumā, piemēram, 244.
b.Definējiet jaunu pins, lai izkārtojums ir Array: vēl par 12 kniepadatas, lai izkārtojums 16x16 masīvs
c.Pēc pin vieta, izdzēst papildu adatas un saglabāt

Method2:
a.Definējiet masīvs tieši: 16x16 un saglabāt
b.Izmanto šūnu redaktors mainīt īpašums: pin skaits mainīts no 256 līdz 244 (tas tiek darīts bibliotēkas pārvaldnieks un no jaunās paaudzes šūnu dialog), un tad ar GUI izdzēst papildu pins pirms saving it.

 
Tas, ka lietotājs nevar glābt nepabeigta šūnu laikā radīšana ir neapmierinātību ar Mentor (Expedition) Library Manager.Tā ir ilgstoši atvērts jautājums.

Jebkurš lietotājs vēlētos veikt daļēju ietaupa laikā šūnu rediģēšanas, un šī pamata funkcionalitāte nav tur>> nopūta <<

Man bija viens gadījums, kad man bija izveidot 400 pin BGA ar neregulāru modeli.In vidū savā darbā bija sistēma hickup ....

Tagad, kad bija ļoti amusing ...

 
Tas, ka lietotājs nevar glābt nepabeigta šūnu laikā radīšana ir neapmierinātību ar Mentor (Expedition) Library Manager.Tā ir ilgstoši atvērts jautājums.

Jebkurš lietotājs vēlētos veikt daļēju ietaupa laikā šūnu rediģēšanas, un šī pamata funkcionalitāte nav tur>> nopūta <<

Man bija viens gadījums, kad man bija izveidot 400 pin BGA ar neregulāru modeli.In vidū savā darbā bija sistēma hickup ....

Tagad, kad bija ļoti amusing ...

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top