Kā samazināt I un Q nesakritību?

D

dinesh agarwal

Guest
ir amplitūda nesakritība 100mV apmēram. produkcija ir 2,4 Ghz, kā samazināt šo amplitūda nesakritību kāda ir iemesls, kad ķēde ir symetical
 
I / Q amplitūdas neatbilstība parādās, ja: - disbalansu RF sadalītāja izmanto, lai sadalītu ienākošos RF signālu vienādi starp I un J takām kas var radīt gain atšķirības. - Kvadratūra 90 ° fāzes sadalītāja izmanto, lai radītu I un Q Vietējie-oscilators (LO) signālus, kas virza uz I un Q kanālu maisītāji nedrīkst būt tieši 90 °. Turklāt, tur varētu būt atšķirības pārveides zudumu starp izvades atverēm I un J kanālu mikseri. - Amplitūdas neatbilstība parādās arī, ja filtri un ADCS, kā I un J ceļiem nav perfekti.
 
Izmantot 1% tolerantu komponentus gan I un J ceļus. Ja jums dont ir 1% sastāvdaļas novērtēt katru elementu un nodot vienādas vērtības sastāvdaļas abos ceļus. Attiecībā GV
 
Kāda ietekme būs vērojama tad es un Q ir neatbilstība?
 
[Quote = yashiro32] Kāda veida ietekmes rezultātā tiks kad es un Q ir neatbilstība [/quote]? Ja es un Q ir neatbilstība, attēls noraidījums būs samazinās. Kad amplitūda neatbilstība palielināt 0.5dB attēlu noraidījums samazinās 5 ~ 10dB.
 
"Disbalansu RF sadalītāja izmanto, lai sadalītu ienākošos RF signālu vienādi starp I un J takas" Kā RF sadalītājs sadala I un Q?
 
Sveiki, Par RF sadalītājs sadalīt datus I un Q kanālus, pulksteni būtu jāizmanto kā viens no izejmateriāliem RF sadalītāja. atā Bhanumurthy.
 
Bhanu, vai jūs varētu pls sniegt vairāk informācijas (datu lapa) šā īpašā RF sadalītājs, kas sadalās I un J Sveicieni GV
 
GVVIN, Detaļas apm īpašais RF sadalītāja var atrast tekstu grāmatas "Principi sakaru-pamati, izmantojot uzlabotas" ar Wayne Tomasi. atā Bhanumurthy
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top