Kā novirzīt lāzera staru?

B

Bus Master

Guest
Hi there,

Tikai metode novirzīt lāzera staru ir caur spoguļa.Trying to automatizēt šo darbību virzīs uz vienu no šo abu kopīgo triku:

1) noteikt spoguli motor (piem. Stepper).
2) noteikt spoguli speaker (piemēram, subwoofer) un piemērotu biežumu.[Šo metodi trūkst pozīciju kontroli precizitāte].

Vai ir kāda cita metode, lai novirzīt staru?

Es cenšos dizains lāzera skenēšanas sistēmu, ko izmanto CRT.

Jebkādus komentārus, ir vērtējama atzinīgi.

Thanks in advance.

 
Locked Shields 2015 to organizowane corocznie przez NATO, największe na świecie ćwiczenia ze zwalczania cyberzagrożeń. Ekipa z Polski zajęła w nich wysoką, trzecią pozycję.

Read more...
 
Elektrooptiskās modulatori ir kristāli, kuru indekss refrakcijas mainās atkarībā no elektriskā lauka piemērot to.Jūs varētu prizmas šo materiālu un piemērot elektriskā lauka uz divām virsmām.Man ir aizdomas, ka leņķis pārmaiņas nebūs liela, un Jums būs projektu jūsu gaismu tālu redzēt ievērojamu pārvietošanās.Vai, iespējams, visu ceļu prizmas vairoties efektu.Ko darīt, ja Jums ir bijusi noskaņošanas lāzeru un izmanto dispersā materiāla prizmu?

 
sūtīt e-pastu:
holzhey (at) iapp.de
viņš ir fizikas zinātniski ..un viņš strādā lāzers projekts ..Kā es atceros viņš tald man, ka viņš strādā par 20W stara spēka!!Viņa vārds ir Andre ..no Vācijas.

 
Par proffessional novirze lāzerstaru jums būs nepieciešama skenera (x, y galvanometru).Piemēram, šīs ierīces izmanto lasershows un nav lēti.X, y pāris maksā apmēram EUR 1500.

Dažreiz ir dažas labas piedāvājumus Ebay.

Ja jūs vēlaties es varu jums daži no vācu tirgotājiem URL.

Blakus,
cube007

 
ja Jums ir gravitācijas avots var novirzīt lāzera staru ar to ...hehe ..joks, bet taisnība!
Atā Visi

 
Varbūt jums vajadzētu pajautāt: kā veidot gravitācijas ierīci.
Līdz brīdim, kad kāds nāk klajā ar šo metodi, nav skaidrs no Jūsu jautājuma kādā mērā novirzes jums.

Jūs varat uzstādīt spoguli uz runātāju un spīdumu jūsu beem to., piemērojot dažādus spriegumus līdz runātājam, jūs iegūt dažādus rezultātus.

JJ

 
Ir daudz daudz veidu, kā novirzīt lāzera staru kūli.Ar frekvenču diapazonu jūs strādājat ar tomēr galvanometers ar maz spoguļus uzstāda uz tiem (kas jau ir minētas šajā diegus), nav labs variants.Tās mēdz būt lēni - 1-10 KHz max.
Ir arī pjezoelektriskie un magnetostriktīvi materiālā, kas var vadīt nelielu spoguli vai difrakcijas režģi, un viņi var saņemt līdz 25 - 50 kHz parasti.Piezos ir lētas un var darīt darbu, ja jūsu horizontālās skenēšanas ātrums nav pārāk augsts.
Elektrooptiskos kristāli būt dažādi sastāvi un var saņemt līdz aptuveni 50 - 100kHz (izbraukšana PLZT kristāli - ir interesanti vietnē MIT.edu).Daži kristāli veidus var iegūt daudz lielākas, bet viņiem gluži pricey.Kerr šūnas šķidrumu pildītus taisnstūra kvarca stikla kivetes ar ITO elektrodu par caurlaidīgas virsmām.Tās var modulēt lāzera staru diezgan ātri, taču jums ir nepieciešams liels braukšanas sprieguma.
Visbeidzot, pastāv acousto optisko modulatoru.Šie ir slīpēti pjezoelektriskie kristāli uz virsmām, kuras ceļo vilnis izraisa, piemērojot atbilstošus AC strāvas.Viļņi tad novirzīt incidents lāzera stariem rakstu, parasti 1 viendimensijas raster.So for 2D skenēšana, Jums ir divas no tām.Izklausās sarežģīti, bet tie ir ap komerciāli ilgu laiku (lieto lāzera printeriem, uc), un tāpēc tās nav pārāk dārgas.
Problēma ir patiešām ar horizontālās skenēšanas virzienu, kas parasti ir diezgan ātri.Vertikāli ir daudz lēnāka, un jūs varat izmantot dažādas tehnoloģijas, lai to izdarītu, (icluding runātājs ar spoguli pielīmētas ar to, ja tā tiek slēgta cikla!!)
Ir arī daži MEMS ierīces nesen nāk no labs, bet es neesmu pārliecināts, vai tie ir komerciāli pieejamas.
Jūs varētu mēģināt veikt zarnas no lāzera printeri horizontālās skeneris.
Check out http://www.spie.org/.Jūs varat darīt literatūras meklēšana, izmantojot savas plašās bibliotēkas izpētes materiālus, un jūs atradīsiet daudz informācijas par šo tēmu, nekā jūs vēlētos <grin>.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top