Kā apstiprināt w / l produkcijas stadijā?

W

wjxcom

Guest
Hi, visus: lūdzu, apskatiet kontūra.lai gan tur jau ar nosaukumu w / l tranzistora Q10 un Q11, es nezinu, kā apstiprināt w / l Q10 un Q11.

Es domāju, ka ārējās slodzes rezistoru RL nosaka slodzes strāvas un līdz ar izvades ierīces izmēri Q10 un Q11.Pieņemsim pretestību slodzes LR kas ir ac savienots ar izejas op-amp nav 50Ω, tad izejas signālu ar 2-V pilnas pīķa sprieguma svārstības, op-amp produkcija mainās no 0,5 līdz 2.5V ,

Bet tagad, kā lai apstiprinātu maksimālo avotu un izlietne strāvas Q10 un Q11?

Help me plz, thanx!!
Atvainojiet, bet jums ir nepieciešams autorizēties, lai skatītu šo pielikumu

 
Ponad połowa Amerykanów wierzy, że wysokie zachmurzenie i burza mają wpływ na... przetwarzanie danych w chmurze. W Polsce z wiedzą na ten temat też ni ...

Read more...
 
Dear wjxcom,

Ja produkcija šūpoles ir atbilstošs jūsu pastiprinātāju, tad mums būtu jāapsver izlaides pieaugumu un kas laika tas ir dertermined ar izejas kondensatora un vidējo izejas avots / izlietne strāva, labi?tāpēc es nezinu, kāpēc jums nepieciešama maksimāla avots / izlietne pašreizējais?Ko citu, kādēļ tu izv tik liela kompensācija kondensators?tas ietekmēs produkcijas pieaugums / kas laiku un samazināt vienības iegūt joslas platums, vai ne?

Ar laba vēlējumiem,

wjxcom wrote:

Hi, visus: lūdzu, apskatiet kontūra.
lai gan tur jau ar nosaukumu w / l tranzistora Q10 un Q11, es nezinu, kā apstiprināt w / l Q10 un Q11.Es domāju, ka ārējās slodzes rezistoru RL nosaka slodzes strāvas un līdz ar izvades ierīces izmēri Q10 un Q11.
Pieņemsim pretestību slodzes LR kas ir ac savienots ar izejas op-amp nav 50Ω, tad izejas signālu ar 2-V pilnas pīķa sprieguma svārstības, op-amp produkcija mainās no 0,5 līdz 2.5V ,Bet tagad, kā lai apstiprinātu maksimālo avotu un izlietne strāvas Q10 un Q11?Help me plz, thanx!!
 
Hi philipwang: Es domāju, ka visi MOS tranzistors un opa jābūt piesātinātas reģionā, labi?un piesātinātās reģionā saistībā ar strāvu, kas pāriet MOS tranzistors, vai ne?

Q11 caurlaide avots vai izlietnes strāvu, Q10 un Q11 jābūt piesātinātas reģionā, tāpēc es jāapstiprina avota vai izlietnes strāvu.Tajā pašā laikā, avotu vai izlietnes pašreizējais ir saistība ar slodzes izturība, LR, tāpēc uz izejas signālu ar 2-V pilnas pīķa sprieguma svārstības, op-amp produkcija mainās no 0,5 līdz 2.5V, un RL nav 50Ω, kā es varu apstiprināt w / l Q10 un Q11?

Vai arī tie ir citādi apstiprināt w / l Q10 un Q11?

 
Dear all: neviens nevar man palīdzēt atrisināt šo jautājumu?vai varbūt es nesapratu klejot manu jautājumu sīki?

 
Dear wjxcom,

Jā, jums ir taisnība.Bet izejas tranzistors ir jābūt saturation reģionā?Idealy vienmēr viens tranzistors ar nogrieztu reģionā tā, ka pašreizējā efektivitāte ir lielākais.Tas nozīmē, ka PVO ir atverot maksa izejas slodzes un tai pašā laikā NMOS ir cut-off.NMOS ir atklāts un PVO ir cut-off, kad slodze dischargs.Tiesības?Tātad mēs esam ieinteresēti diska kapacitātes izlaides satge nav foucus par savu stāvokli.

Ar laba vēlējumiem,

wjxcom wrote:

Hi philipwang: Es domāju, ka visi MOS tranzistors un opa jābūt piesātinātas reģionā, labi?
un piesātinātās reģionā saistībā ar strāvu, kas pāriet MOS tranzistors, vai ne?Q11 caurlaide avots vai izlietnes strāvu, Q10 un Q11 jābūt piesātinātas reģionā, tāpēc es jāapstiprina avota vai izlietnes strāvu.
Tajā pašā laikā, avotu vai izlietnes pašreizējais ir saistība ar slodzes izturība, LR, tāpēc uz izejas signālu ar 2-V pilnas pīķa sprieguma svārstības, op-amp produkcija mainās no 0,5 līdz 2.5V, un RL nav 50Ω, kā es varu apstiprināt w / l Q10 un Q11?Vai arī tie ir citādi apstiprināt w / l Q10 un Q11?
 
Hi, philipwang: jā, vienmēr viens tranzistors ar nogrieztu reģionā.

bet kā domāt par pasīvs pašreizējo?

 
Dear wjxcom,

Labākai darbībai kluss pašreizējais mazāka.Tātad mēģiniet vislabāk samazināt kluss strāvu.Idealy tas ir nulle (vai tikai tranzistora noplūdes strāva), ja vienmēr viens
izejas tranzistors ir cut-off, bet reāli ir grūti iegūt šo mērķi.
struktūra jums pievienoto ir ļoti labs, lai kontrolētu kluss strāvu.Citi instrumenti ietver adative slodzes pretestība uc Iespējams meklēt related IEEE papīra.

Sveicieni,

wjxcom wrote:

Hi, philipwang: jā, vienmēr viens tranzistors ar nogrieztu reģionā.bet kā domāt par pasīvs pašreizējo?
 
Hi, philipwang: Tas ir tik labs no jums, lai atbildētu uz manu quesions.Es domāju, ka man ir saņemt palīdzību no jums, un es varu apstiprināt, w / l šī tranzistoru.

Paldies jums!

 
Es domāju, ka šādu grāmatu vajadzētu palīdzēt jums izstrādāt W / L izejas stadijai.Es lieto AB klases ar peldošu strāvas avotu.

Roubik Gregorian, Introduction to CMOS Op-Amps un Comparators, John Wiley & Sons, Inc, 1999.

Es arī uzmest skatienu Grey & Meyer.

Srivatsan

 
Hi, srivatsan: Circuit es papildina pielikumu ir no grāmatas "Roubik Gregorian, Introduction to CMOS Op-Amps un Comparators, John Wiley & Sons, Inc, 1999."

Es domāju, ka šajā grāmatā ir 345 lappuses, vienādojums 8,101 neizriet, kādēļ izmantot "1V", lai aprēķinātu izlietnes vai avota strāva.

Es domāju, ka jūs varētu man palīdzēt.thanx!!

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top