Iegultās pieteikumu attīstība ar PCI vai Pxi

Y

yhm

Guest
Hi: Es esmu jauns, lai iegultās sistēmas attīstību. Nesen es meklēju moduļu iegulto IO kontrolieris. Es atklāju PCI vai Pxi aparatūru. Tomēr, lai saskarne ar šādu aparatūru, pārdevēji sniedz augsta līmeņa programmēšanas valodu, piemēram, LabView, utt Es esmu ieinteresēts atvērtā pirmkoda izstrādes, piemēram, OpenBSD vai Linux. Vai jūs varētu sniegt kādu palīdzību, kur es varu atrast vairāk informācijas par šo? Alternatīvi, jūs varētu sniegt kādu informāciju par iegulto sistēmu attīstības modulāru iegulto IO apstrādātāju, piemēram, PCI vai Pxi? Sveicieni YHM
 
Hi: Jebkura platforma darīs. Es nevēlos paļauties uz LabView. Es esmu arī meklē veiktspēju un izmaksas. Sveicieni YHM
 
Ja jūs vēlaties izmantot Linux, jūs varat atrast PCI draiveris piemēru A. Rubini grāmatas "Linux Device Drivers" 2nd un 3rd Edition. Abas grāmatas var lejupielādēt bez maksas pdf formātā ar pilnu avota piemēriem. Vai tas, ko jūs mēs meklējam?
 
Jūs vēlaties rakstīt Windows PCI draiveris? Tas ir veicams. Jums vajadzētu būt elementi, kas jau pieejami Jungo.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top