hspice kļūda - atmiņas pieprasījums pārsniedz pašreizējo pieejams!

J

jayanth.neo

Guest
Čau,

Es cenšos modelētu sarežģīts ķēde hspice un man šādu kļūdu versijā 2006 un pirms:

** kļūda ** atmiņas pieprasījums pārsniedz pašreizējo pieejamo telpu.
# Atmiņa, kas ir iedalīta = 1098404 kbytes
# Atmiņas nākamā atmiņa pieprasījumu, kas nespēj = 131 kbytes
Lūdzu, turpiniet ar
Step 1: Apskatiet ievades failu iespējams kļūdas. TRAN
paziņojumu vai jebkurā avotu dublējoši funkcijas.
Step 2: Ja citiem lietotājiem vai darba gaitas, pagaidiet, līdz
tie atbrīvos vairāk atmiņas vietas.
Step 3: Vai jūsu sistēmas vadītājs palielināt mijmaiņas kosmosa
par šo CPU

***** Darba abortētoEs cenšos modelētu temperatūras sensors daļa ar eeprom un I2C interface loģiku.Par imitācijai darbi fine ar 2007,03 versiju un iepriekš.Bet tā pieņem 2,5 līdz 3 stundas, kas imitē ar milzīgu bibliotēka failus un daļa
ir netlist.

I ekstrahētajā netlist no kadence un izmantoja Perl script pārveidot CDL netlist uz hspice netlist.

Dizaineris izmanto verilog uzvedības modeli, lai testa spoks dēļ daļa sarežģīto (so I aprunāt iegūt daudz palīdzību no spoks testēšanas stendā), bet man, lai saņemtu hspice modelis strādā kopš esmu to lietot ir IBIS rīkkopa, lai radītu tās IBIS modeli.

Es būtībā gribētu zināt iemeslu iepriekš kļūda, un vēlas zināt, ja ir kāds risinājums, ka.

Alternatīvas ir arī pateicamies par to, kā iegūt IBIS modelis darīts attiecībā uz šo daļu.

Es aprunāt post vairāk informāciju vai netlist to daļu, sakarā ar autortiesību jautājumu, bet es varu norādīt uz datu par uzņēmuma mājas lapā.

http://www.standardics.nxp.com/products/i2c/datasheet/se97.pdfPateicība

 
Razer wspólnie z Sensics ogłosiła dzisiaj, iż do projektu Open Source Virtual Reality (OSVR) dołączyli kolejni partnerzy. Począwszy od debiutu projektu podczas CES 2015, do OSVR dołączyło 13 nowych organizacji, w tym Jaunt, pionier w rozwiązaniach VR na potrzeby filmu. Kolejne firmy prowadzą rozmowy z Razerem i Sensics. OSVR ma na celu stworzenie n...

Read more...
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top