dubultā par sata ip ierīces kontrolieris dizains

J

jjww110

Guest
Es gribu dizains SATA ierīces kontrolieris, kas RISC es izv?normālā MCU vai rokas vai avr?lūdzu dodiet man padomu, thx in advance!!

 
SATA atbalsta parasto sarakstu standarta ATA komandu.Bet ir liela problēma, jo īpaši moduļus (serializēšanas / deserializer) ir pieejams ne visiem.ATA komandas varat atbalstīt jebkurā CPU ( "normāls MCU vai rokas vai avr"), bet ko jūs darīsiet ar to?
Kas tai nepieciešama deserializer moduli.Un neaizmirstiet SATA signālu LVDS (aparatūra līmenis) ir ļoti maz veidu cpu atbalstīt šādas ostas iekšpusē (FPGA atbalsta tās biežāk).

Secinājums: izmantojiet pabeigts SATA kontrolieris PCI to SATA, daži uzņemšanas SATA utt

No http://www.ata-atapi.com/sata.htm

Apspriest SATA ir grūti, jo:) SATA izveidoja "slepens sabiedrība", kas aizliedz locekļus no runājam ārpus sanāksmes, b) pašreizējā SATA dokumenti ir pieejami tikai par "slepenas biedrības" locekļiem, c) ar laiku SATA dokuments ir publiski pieejams tas būtībā ir novecojusi un ir jāaizstāj ar jaunu, bet noslēpums SATA dokuments, d) SATA "slepenas biedrības" strādā ar Serial Attached SCSI (SAS) komiteju (-ām), lai arī aizstās SCSI, e ) SATA dokumentiem, kas ir sabiedrība varētu būt vai būs jāpublicē atkārtoti (iespējams, ar dažām izmaiņām?) ar T10 un T13 standartizācijas komisijās.Visus šā iemesla dēļ SATA ļoti mulsinoši haoss!

 
Vai jūs, lūdzu, pasakiet man, ka, ja jūs sakāt Device kontrolieris nozīmē .... jūs dizains un attīstīt PHY Layer saskarnes Link Layer interfeiss un transporta slāņa saskarni tas viss nepieciešams, lai, kad mēs sakām Device kontrolieris ??????

Compvision, tā ir taisnība, THT SATA spec ir grūti iegūt ??..... coz nesen i got SATA zelta spec.no neto ..... Vai tā nav taisnība spec??

Komentāri are welcome .....

Thanks in advance ...

 
vcnvcc wrote:

Vai jūs, lūdzu, pasakiet man, ka, ja jūs sakāt Device kontrolieris nozīmē .... jūs dizains un attīstīt PHY Layer saskarnes Link Layer interfeiss un transporta slāņa saskarni tas viss nepieciešams, lai, kad mēs sakām Device kontrolieris ??????Compvision, tā ir taisnība, THT SATA spec ir grūti iegūt ??..... coz nesen i got SATA zelta spec.
no neto ..... Vai tā nav taisnība spec??Komentāri are welcome .....Thanks in advance ...
 
Jūs varat lejupielādēt spec, kad jūs izmantojat Google meklēšanas sata__2.5_gold.pdf!Mans jautājums ir: jauda normālu MCU atbalstīt tik sarežģīts, SATA komanda?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top