7 sek Displ.

M

Moof

Guest
Man ir daudzzāļu 12 ciparu 7 segmentu displeju.Kā es varu aprēķināt vislēnākais reize, kad es būtu jāatspoguļo katra cipara, lai es varētu redzēt 12 ciparu, piemēram, tie visi bija on?.

 
XXI wiek przyniósł nam wiele przydatnych urządzeń, bez których dziś nie wyobrażamy sobie życia. Jednym z najbardziej docenianych jest telefon komórkowy, który na przestrzeni wieloletnich zmian, stał się wielofunkcyjnym smartfonem. Jego funkcja jest bardzo zbliżona do tej jaką pełni komputer.

Read more...
 
Kā jūs plānojat "Scan" daudzkārtīgi displeju?Viens cipars ar laiku (1/12th jeb 8,3% nodoklis cikls)?Vai viena segmenta uz laiku (1/8th jeb 12,5% nodokļu cikls)?

Tas ir svarīgi, jo ir grūti ražot labas spožumu ar mazāk nekā par 10% cikls ...

Atsvaidzes intensitāte ir augstāka par aptuveni 50 Hz vai jūs redzēsiet displejs ņirbēt ...Ja jūs esat skenēšanas segments (8 cikli pilna refresh), katram segmentam vajadzētu būt ne ilgāk par aptuveni 2,5 msecs (50 Hz) ...Ja jūs esat skenēšanas cipari (12 cikli pilna refresh), katru ciparu jābūt ieslēgtam ne ilgāk par aptuveni 1,6 msecs (50 Hz) ...Ja izvēlaties kaut kā 1,0 msec skenēšanas ātrumu Jums jābūt drošībā vai nu sistēma ...

Good luck ar savu projektu ...Regards, Mike

 
Par nemirgo displejs, jums jālieto skenēšanas frekvence par 50Hz.Tas ir laiks 20ms, lai katrs cipars var būt par 20/12 = 1,66 ms.Daži nobeigušies laiku-starp, es teiktu 1.5ms vienu ciparu.Kas būtu OK.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top